Patiko? Pasidalinkite!

Vytautas Bakas nori kariauti!

Buvęs policijos tardytojas,  Lietuvos Respublikos Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, tuometinio Vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio patarėjas, dabar Seimo narys Vytautas Bakas, mano, kad Lietuva turi taikyti griežtesnes sankcijas Rusijai ir taip padėti Ukrainai karine pagalba

Vytautas Bakas norėtų, kad visa tai taikytų ir Europa, vakarų pasaulis, net tik Lietuva. Šitokiais Landsbergistiniais lozungais garsėjantis Bakas, jau nebestebina nieko, todėl visiems aišku, kam šis veikėjas tarnauja.

Signatas Rolandas Paulauskas yra prasitaręs, kad neva yra informacija, kad šis veikėjas yra užsienio, o būtent Didžiosios Britanijos specialiųjų tarnybų užverbuotas agentas.

Pasak anonimiškai veikiančios internetinės grupės (kuri taip ir vadinasi – „Anonimai“ („Anonymous)“, Didžioji Britanija visame pasaulyje įkūrė įtakos agentų tinklą. Jo tikslas – vykdyti užsakovo užduotis, palengvinant Didžiajai Britanijai veiklą naujomis sąlygomis, kurios susidarys po Brexito.

Viena konkrečių veiklų – kelti isteriją, kuri vadinama „rusai puola“.

Tokie įtakos agentai veikia daugelyje pasaulio valstybių. Anglai džiaugiasi, kad itin sėkmingai jie darbuojasi Lietuvoje. Čia įsteigti net 4 tokių agentų štabai.

Didžiosios Britanijos spec. tarnybos laiko didele sėkme, kad joms  ypač daug talkina lietuviškasis „Elfų“ tinklas. Tarp paviešintų žinomų pavardžių įrašyta ir jūsų, t. y. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavardė.

Vytautas Bakas agentas.pngVytauto Landsbergio įprezidentinimo šalininko, vieno ryškiausio Lietuvos kovotojų su Rusijos grėsmėmis ir karinės pagalbos Ukrainai aktyvisto, Seimo nario Vytauto Bako istorinės rekomendacijos Europai ir visiems Vakarams:

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!