Patiko? Pasidalinkite!

Kai kurios šeimos kyla prieš švietimo sistemą ir atsisako savo vaikus leisti į mokyklas. Sąmoningi ir aukštesnio suvokimo lygio tėvai supranta kad mokykla jų vaikus ne ugdo, o žlugdo (padaro biorobotais). Todėl jie kovoja už tai, kad galėtų savo atžalas mokyti šeimoje. Valdžia tokiai reformai nepasirengusi ir vaikus prieš tėvų valią verčia vesti į mokyklą.

Galima pasikeisti lytį, galima dirbti, galima nedirbti, bet sistemai būtini biorobotai, o mokykla būtent yra ta kalvė, kuri juos „kala“. Atrodo, kad gyvename laisvoje Lietuvoje, bet negalime savo noriu nuspręsti kaip auginti vaikus. Sistema verčia tėvus paklūsti ir laikyti nustatytų normų.

Niekam neįdomu apie jūsų vaiko sugebėjimus, apie jo potraukius ir norus. Taip žlugdomi talentai, kurie  ta tiesiogine žodžio prasme yra paverčiami biorobotais – sisteminiais dundukais, kurie aklai tiki mokslu.

Šis trumpas vaizdo įrašas parodo ir įrodo, kad dabartinė švietimo sistema yra išsigimusi, pasenusi ir visiškai neatitinka šiandie dienos realijų. Todėl visą šimtmetį mokslas nieko naujo ir neišranda, o tik tobulina tai kas jau išrasta.

Leiskite vaikams kurti, ieškoti ir patiems rinktis gyvenimo kelią, prižiūrint juos, kad nenuklystų link liberalizmo ar kitokio išsigimeliško gyvenimo būdo.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!