Patiko? Pasidalinkite!

Daugelis gal pagalvosite, kad esu kažkoks agentas. Nebuvau KGB agentu ,nebuvau ir komunistu, bet gyvenau LTSR valstybėje, kur daugelis šiandieninio jaunimo negyveno, jų smegenis užpudrino, kad viskas buvo blogai. Ne viskas buvo blogai ,mokslas, sveikata, teisingumą buvo galima pasiekti nuvykus iki Maskvos. Tai kas dabar darosi yra baisu.

Sakykit ar LTSRS GIRDĖJOTE ar žinot tokių faktų, kad pagimdytus vaikus mėtytų patvoriais, nesu girdėjęs, nežinau tos mamos, bet manau ne iš gero gyvenimo ar, tik ne skurdas ir neviltis privedė prie tokio baisaus įvykio.

Taip ir norisi rėkti, buržujai gal laikas iš tiesu mažinti skurdą, gal užtenka jums gyventi kaip inkstams taukuose , gal kaip Karbauskis nestatykite teleskopų, pašildytų baseinų, kaip Matjošius ,,juk visi nusipelnę nors pavalgę būti ,TIKRAI norisi imti kalašnikus ir padaryti tvarką, kiek jūs visi galite engti savo žmones ir kas per durniai renka tuos pačius 29 metus, kubilinius, kirkilinius, gabrėliuka ,ir tt.

Kas mes esame, be jokios garbės,o tik su bliuduku, buzos, kad įpiltų nebekenčiu tokios bedvasės tautos ,TOLIAU BŪS DAR GRAŽIAU ,TAI GAL ORGANIZUOKITĖS IR KILKITE ,KAI REIKIANT ,PROFSAJUNGŲ NĖRA JUOS VISOS NUPIRKTOS ,O TARP JŪSŲ MANAU YRA DAR DORŲ IR KITOKIOS VALSTYBĖS NORINTYS, NELENDANT Į SUBINĘ JANKIAMS IR KITIEMS.

 


Patiko? Pasidalinkite!