Patiko? Pasidalinkite!

Ukrainos gyventojams vėl leista naudotis Rusijos socialiniais tinklais. T. y., Didžiausi Ukrainos mobiliojo ryšio operatoriai („Kyivstar“, „Vodafone“ (Ukraina) ir „Lifesell“) nustojo blokuoti Rusijos žiniasklaidą ir socialinius tinklus.

Šį sprendimą priėmė Nacionalinio saugumo ir gynybos taryba.

Populiarūs rusų socialiniai tinklai, radijas ir televizija buvo uždrausti 2017 m. gegužės 15 d. buvusio prezidento Petro Porošenkos iniciatyva. Draudimas buvo taikomas „VKontakte“, „Odnoklassniki“ ir „Yandex“ ištekliams. Taip pat buvo uždrausta patekti į „Kaspersky Lab“ ir „DrWeb“ antivirusinių programų svetaines. Tuomet Kijeve jie pareiškė, kad Rusijos socialiniai tinklai neigiamai veikia ukrainiečių protus, – rašo portalas news.rambler.ru

Ukrainos gyventojai tuomet nesutiko su draudimais, todėl daugelis juos apeidavo apeidavo. Dabar ukrainiečiams nebereiks pažedinėti įstatymų. Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos taryba grąžino į šalį socialinius tinklus, radijo programas ir Rusijos televizijos kanalus.

Vladimiro Zelenskio kampanijos metu daugelis rinkėjų paprašė jo panaikinti savo pirmtako priimta įstatymą. Vladimiras Zelenskis savo pažadą įvykdė! 

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!