Patiko? Pasidalinkite!

Kūdrų ir pelkių pranašai ir vėl apgavo savo klausytojus ir žiūrovus. Džo Baidenas (Joe Biden) pirmadienį buvo oficialiai patvirtintas išrinktuoju JAV prezidentu. Rinkikų kolegijos balsavimu buvo panaikintos beveik visos galimybės prezidentui Donaldui Trampui užginčyti savo pralaimėjimą.

“Qanon” sekėjai ir pranašai eilinį kartą susimovė aklai tikėdami ir bandydami išvesti visokiausias sąmokslo teorijas apie tai kaip Donaldas Trampas laimės prezidento rinkimus. Žinoma, kad ir šį pralaimėjimą bus bandoma paversti eiline sąmokslo teorija ir pateikti tai kaip dar vieną apgalvotą Donaldo Trampo ėjimą.

Tikinčius sąmokslo teorijomis noriu paraginti pradėti galvoti ir nesivaikyti pramanų, kurie neturi nieko bendro su logika. Kartais visi šie pramanai primena pasaulio pabaigos skelbėjų prognozes, kurios eilinį kartą neišsipildo.

O taip, žinoma – aš juk nieko nesuprantu, nežinau ir t.t.. “Čia tik dalis Donaldo Trampo plano, jis specialiai leido Baidenui laimėti, kad jie patys sugriautų sistemą…” ir panašių teorijų išgirsime artimiausiu metu.

Pabrėžiu, kad nepalaikau nei Donaldo Trampo, nei Džo Baideno. Man jie abu vienodi.

Vaidas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!