Patiko? Pasidalinkite!

Moteris sugrįžo namo anksčiau, nei įprasta ir užklupo vyrą lovoje su jaunute mergina.

Apimta šoko ir įsiūčio, ėmė šaukti ant vyro:

-Niekšas! Kaip tu drįsai šitaip pasielgti su savo vaikų motina, kuri visada buvo su tavimi sąžininga?! Aš tučtuojau skambinu advokatui ir reikalauju skyrybų!!!

Vyras ramiai atsakė:

-Jei duosi minutėlę, aš tau viską paaiškinsiu.

Priblokšta tokio įžūlumo moteris tik tiek ir teatsakė:

-Pirmyn, aiškinkis, teisinkis, bet tai bus paskutiniai man ištarti tavo žodžiai!

Vyras ėmė ramiai pasakoti:

-Po darbo ėjau link savo automobilio ir pastebėjau išsekusią, purviną merginą. Ji atrodė visiškai bejėgė. Kai pasakė, kad nevalgė jau keturias dienas, atsivežiau ją namo. Pašildžiau vakarykščius spagečius, kurių tu nutarei nevalgyti, kad nepriaugtum svorio. Mergina buvo tokia alkana, kad suvalgė visą puodą per kelias minutes!

Paskui pasiūliau nusiprausti po dušu. Nutariau pakeisti purvinus ir apdriskusius jos drabužius – daviau tavo firminius džinsus, kuriuos nusipirkai, bet nė karto neužsidėjai, nusprendusi, jog jie pernelyg siauri.

Daviau jai apatinius rūbus, kuriuos padovanojau tau per gimtadienį, tačiau tu jų niekada taip ir neužsivilkai. Paskui aptikau tą seksualią palaidinukę, kurią tau padovanojo mano sesuo per Kalėdas, ir kuri tau pasirodė kvaila bei juokinga.

O dar aš jai atidaviau tavo batelius, kuriuos pirkai brangioje parduotuvėje, bet nė karto neapsiavei, kadangi tavo bendradarbė turi tokius pačius.

Mergina buvo labai dėkinga už pagalbą. Ir kai atidariau jai, išlydėdamas, duris, ji manęs paklausė:

-Galbūt šiuose namuose yra dar kokių nors dalykų, kuriais tavo žmona daugiau nesinaudoja?

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!