Patiko? Pasidalinkite!

Trečiadienį Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose visuomenei pristatytas Ukrainai skirtas nepilotuojamas karinis orlaivis Bayraktar. Keista, bet šiame grandioziniame renginyje nebuvo pagrindinio veikėjo – Andriaus Tapino, kuris ir organizavo pinigų rinkimo akciją, kad už šiuos pinigus iš Turkijos būtų nupirktas vienas Bayraktaras ir padovanotas Ukrainai. Bayraktarą Turkija Lietuvai tiesiog padovanojo, todėl daugeliui kilo klausimas: o kur bus panaudoti visi suaukoti pinigai?

Pasirodo, kad šią valstybinę dieną Andriukas Tapinas švenčia ne kur kitur, o Amerikoje. Ir tai dar ne viskas! Paaiškėjo, kad Andrius Tapinas yra pokerio žaidėjas ir lankydamasis JAV jis žaidžia pokerį. Negana to, jis tuo kaip privalumu pasigyrė savo Facebook paskyroje. Išaiškėjo, kad Andrius Tapinas galimai turi priklausomybę nuo azartinių žaidimų, nes, kaip matome jo pagyrose, Andrius neslepia, kad be pertraukos žaidžia po 12 valandų.

Facebook vartotojai pasigedo surinktų pinigų ataskaitų ir pradėjo diskutuoti, ar tik nebus taip, kad surinktus pinigus Bayraktarui Andrius tiesiog praloš, nes Las Vegas ir yra ta vieta, kur tokias sumas galima pralošti per kelias valandas…

Andriaus pomėgis rodo, kad jis vis dėlto yra labai pažeidžiamas ir, neduok Dieve, jis praloš žmonių suaukotus pinigus… tuomet ant Tapino liktų didžiulis kompromatas. Tikimės, kad Andriukas nėra visiškas durnius ir pralošinėja savo asmeninius (iš Sorošo gautus) pinigus.

Priklausomybė nuo azartinių lošimų, dar kitaip žinoma kaip kompulsyvus lošimas arba ludomanija, laikoma psichikos sveikatos sutrikimu, vienu iš impulsų kontrolės sutrikimų. Kompulsyvūs lošėjai negali kontroliuoti savo impulso lošimui, net ir tuo metu, kuomet supranta, kad lošimas sukelia problemų jiems patiems ar jų artimiesiems. Priklausomi nuo lošimų asmenys gyvena didelėje dvasinėje kančioje, iš kurios ištrūkti labai sudėtinga. Verta paminėti, kad priklausomi nuo lošimų asmenys dažniausiai neigia savo problemą arba laukia, kada problema išsispręs pati.

Mokslininkai teigia, kad lošiant iš pinigų vaikystėje ar paauglystėje rizika tapti priklausomu nuo lošimų padidėja keturis kartus, dėl to labai svarbu formuoti tinkamas vaikų nuostatas į azartinius lošimus: tai yra suaugusiųjų pramoga, kuri kai kuriems asmenims gali sukelti ir sukelia labai rimtų pasekmių.

Apie Andriejų Boleslovą Tapiną (Andrių Tapiną) ir „Laisvės TV“ finansuotojus (video)

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!