Patiko? Pasidalinkite!

Antradienį į tardymo izoliatorių laisvėn išleidžiamos Neringos Venckienės atvyko pasitikti jos mama Laimutė Kedienė, teta Audronė Skučienė ir kiti artimi žmonės.

Audronė Skučienė išėjusi iš tardymo izoliatoriaus žurnalistams griežtu tonu pareiškė, kad jie pasitrauktų nuo durų ir jų gyvenimo.

Po keletos minučių į laisvę išėjo ir Neringa Venckienė. Bendru sutarimu matėsi, kad tiek Neringa Venckienė, tiek Audronė Skučienė buvo susitarusios, kad žurnalistams interviu neduos.

Audronė Skučienė pareiškė, kad žurnalistai yra prirašę labai daug negražių dalykų ir leido suprasti, kad Lietuvos žiniasklaida ji visiškai nepasitiki, taip pat pridūrė, kad ne visi žurnalistai tokie.

Būtent ši istorija daugelyje žiniasklaidos priemonių buvo ne kartą iškraipoma, Kedžių šeima buvo viešinama kaip vaikų tvirkintojai ir pedofilai.

Vien tai, kad Neringos Venckienės tėvai buvo pateikiami kaip vaiko tvirkintojai, parodo tam tikros žiniasklaidos iškrypėliškumo ir amoralumo lygį.

Arba tiesiog tai yra pedofilų valdoma ir finansuojama žiniasklaida, kurios pagalba yra skleidžiamos melaginga ir visuomenę klaidinanti informacija.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!