Patiko? Pasidalinkite!

Pasitaiko moterų, kurios sensta gerokai lėčiau už kitas. Kiekviena turi savų paslapčių, bet visos jos laikosi kelių pagrindinių principų.

I taisyklė. Rūpinkitės virškinimu

Žarnynas turi dirbti kaip laikrodis. Vidurių užkietėjimas nuodija organizmą ir kenkia odai. Mūsų žarnyno sveikata pirmiausia priklauso nuo mitybos. O mitybą koreguoti gali kiekvienas.

Venkite miltinių produktų ir cukraus. Šviežios daržovės ir vaisiai, salotos ir kruopų košės, ramunėlių arbata rytais padeda išlaikyti jaunatviškai elastingą odą.

Ir žinoma, reikia gerti daug gryno vandens. Nuo jo išbrinkę kolagenai išlygina odos raukšleles iš vidaus. Kasdien išgerkite po 1,5–2 litrus vandens. Jis pripildys jūsų organizmą gyvybinės energijos ir deguonies. O rezultatą netrukus pastebėsite savo veide.

II taisyklė. Visavertis miegas

Miego trūkumas – pikčiausias odos ir plaukų grožio priešas. Stenkitės visada gultis tokiu metu, kad suspėtumėte gerai išsimiegoti.

Miegas – tai gamtos dovana žmogui. Tik per jį mes sugebame visiškai atsipalaiduoti, pailsėti ir pasikrauti naujos energijos. Nemigos kankinami žmonės visada atrodo senesni, nei yra iš tikrųjų.

III taisyklė. Šviežias oras

Jeigu visą dieną sėdite darbe, tai grįždamos namo paėjėkite bent kelis kvartalus. Langai ir langinės turi būti kuo dažniau praviri. Savaitgaliais renkite ilgus pasivaikščiojimus gryname ore. Kad žmogus galėtų normaliai jaustis, jam reikia per valandą apie 30 kubinių metrų šviežio oro.

Ir dar viena grožio ir jaunystės išsaugojimo paslaptis – pirtis. Apskaičiuota, kad žmogus per odą turėtų iš organizmo pašalinti 3,5 karto daugiau toksinų nei per inkstus ir tiesiąją žarną. Tai galima padaryti tik pirtyje su vanta.

Rekomenduojama pirties išvakarėse pasigaminti stiprų druskos tirpalą, suvilgyti jame rankšluostį, gerai išgręžti ir leisti išdžiūti. Kitą dieną juo išsitrynusios odą, lengvai nušveisite visus nešvarumus ir negyvas ląsteles. Vietoj muilo pirtyje galima naudoti kukurūzų krakmolą, kuris nuo karščio netampa kenksmingas.

IV taisyklė. Vitaminai

Kokiuose produktuose ieškoti natūralių vitaminų, žino visi. Tik ne alkoholyje ir pyragaičiuose!

Rinkdamosi produktus savo mitybai, sąmoningai juos įvertinkite vitaminų atžvilgiu. Moters grožiui ypač naudingos yra mėlynės, pomidorai, pupelės, įvairių rūšių kopūstai, avižos, apelsinai, melionai, sojos pupelės, lašiša, špinatai, kalakutiena, riešutai, jogurtas, žalioji ir juodoji arbata.

V taisyklė. Vidinė nuostata ir sielos būsena

Bene svarbiausia jaunystės išsaugojimo paslaptis – sugebėjimas sąmoningai vengti negražių emocijų. Jeigu dar neatpratote juokauti ir juoktis kaip jaunystėje, jeigu esate geraširdės ir niekam nieko nepavydite, jeigu turite mėgstamų užsiėmimų, jūsų senatvė turės gražų jaunatvišką veidą ir jums neprireiks plastinių operacijų.

Vyresnio amžiaus moterims galima pasiūlyti išbandyti vieną naminę priemonę, atjauninančią ląsteles – arbatą, kuri vadinama „Jaunystės eliksyru“.

Sumaišykite 200 g ramunėlių, 100 g šlamučio, 100 g jonažolės, 100 g beržų pumpurų. Užpilkite 1 šaukštą vaistažolių mišinio 0,5 l virinto vandens ir leiskite mažiausiai 20 minučių prisitraukti. Kad arbata neatauštų, geriausia ją supilti į termosą. Nukoškite. Gerkite po stiklinę su šaukšteliu medaus vakare prieš miegą ir ryte prieš valgį.

Rekomenduojama gerti visą mėnesį, o po penkerių metų vėl pakartoti kursą.

VI taisyklė. Kaklas ir rankos

Moters amžių pirmiausia išduoda kaklas ir rankos. Todėl šioms kūno dalims reikalinga speciali priežiūra.

Apie rankas mes galvojame mažiausiai. Priprantame prie jų išvaizdos ir nepastebime raukšlelių. O rankoms tenka nuolat tiek daug visko iškentėti: karštį, šaltį, drėgmę, purvus, įvairiausius ploviklius ir chemines medžiagas.

Anksčiau damos ankstyvą pavasarį ir rudenį mūvėdavo plonas pirštinaites, kurios saugodavo rankų grožį ir jaunystę. Ir mums derėtų pirštinių sezoną pradėti nuo tų dienų, kai temperatūra nukrenta iki +4 laipsnių.

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!