Patiko? Pasidalinkite!

Aleksandras Lukašenka turėdamas visą informaciją apie kai kurių vakarietiškų žiniasklaidos priemonių veiklą Baltarusijoje, ėmėsi neatidėliotinų veiksmų. Ministrams įsakė – vyti juos lauk iš šalies.

Aleksandras Lukašenka: visi dabartiniai karai prasideda nuo mitingų ir riaušių. Pažiūrėkite į kitas šalis, kad ir bandymą JAV sukelti pilietinį karą ir nuversti Donaldą Trampą, – pranešė Baltarusijos naujienų agentūra BELTA

Lukašenka paminėjo keletą vakarietiškų naujienų agentūrų  „Radio Free Europe”,”Radio Liberty” ir „BBC”, kurios ragina šalyje kelti masines riaušes. Lukašenka šioje vietoje yra labai konkretus ir tokio scenarijaus kaip Ukrainos „Euromaidano” šalyje nedaleis. Jis yra sakęs, kol aš būsiu prezidentu, tokių valstybinių perversmų šalyje neįvyks.

Vakarų šalims Aleksandras Laukašenka yra labai nepatogus, nes jis jiems nenuolaidžiauja ir artimai draugauja su kaimynine Rusija. Todėl „demokratiškasis” vakarų pasaulis visais įmanomais būdais bando Aleksnadrą Lukašenka nuversti. Šiuo konkrečiu atveju – naudodamos savo žiniasklaidos priemones, kurių pagalba yra kurstomi mitingai ir riaušės.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!