Patiko? Pasidalinkite!

Prieš kelias dienas Rusijos teismas trečiadienį paskelbė nuosprendį pedofilui istorikui Jurijui Dmitrijevui – jis pripažintas kaltu dėl seksualinės prievartos prieš įdukrą. Vyriškiui teks kalėti trejus metus ir šešis mėnesius griežto režimo kolonijoje

64 metų J. Dmitrijevui iš pradžių grėsė iki 15 metų nelaisvės. J. Dmitrijevas pirmiausiai buvo sulaikytas 2016 metais dėl kaltinimų, susijusių su vaikų pornografija, tačiau 2018 metais buvo išteisintas, o netrukus vėl sulaikytas dėl kaltinimų seksualine prievarta.

Pedofilas istorikas buvo žmogaus teisių organizacijos „Memorial“ skyriaus Karelijoje vadovas, dešimtmečius ieškojo ir kasinėjo masines kapavietes, kuriose palaidotos Stalino režimo aukos.

Būti nelaisvėje pedofilas istorikas neturėtų ilgai – jo advokato teigimu yra įmanoma, jog įskaičius kardomojo kalinimo laiką, J. Dmitrijevas išeis į laisvę jau šį rugsėjį.

Lietuvos diplomatijos vadovas Linas Linkevičius oficialiai pareiškė paramą nuteistajam visuomeniniame tinkle Twitter. Pasak ministro, J. Dmitrijevas yra pripažintas Stalino nusikaltimų atskleidėjas, o dabar nuteistas už abejotinus kaltinimus.

„Istorijos negalima perrašyti, net jeigu priverčiama nutildyti tuos, kurie liudija tiesą“, – teigia L. Linkevičius.

Šią L. Linkevičiaus poziciją pedofilo istoriko atžvilgiu pakomentavo advokatas profesorius Stanislovas Tomas.

„Lietuva remia pedofilą Jurijų Dmitrijevą ir pateisina tai, kad jis darė 8-metės mergaitės genetalijų nuotraukas, kadangi jis kritikavo Staliną. Kitas pedofilas, kurį gina Lietuva – Dmitrijevo draugas Sergej Koltyrin, nuteistas 9 metams kalėjimo už seksą su 14 metų berniuku (Sergejus Koltyrinas yra kitas Karelijos krašto pedofilas istorikas – ekspertai.eu past.)“, – informavo S. Tomas.

Pasak teisininko „Linas Linkevičius suteiks politinį prieglobstį visiems pedofilams, kurie yra prieš Staliną“.

Pranešama, kad šiuo metu Natalijai 11 metų ir ji sako, kad pedofilas istorikas ėmė į rankas jos vagina ir ją stimuliavo.

Taigi, pagal L. Linkevičiaus logiką, Vladimiras Putinas visa tai daro tam, kad perrašytu istoriją – t. y. užčiauptų J. Dmitrijevo stalinizmo kritiką…

O čia kelios iš devynių J. Dmitrijevo darytų 8-metės Natalijos nuotraukų. Pedofilas istorikas teigė, kad tos nuotraukos buvo darytos gydytojams ir vaikų psichologams, tačiau nė vienas gydytojas nepatvirtino, kad jiems tos nuotraukos būtų rodomos:

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!