Patiko? Pasidalinkite!

Gražulio koldūnų reklaminis veidas, Andrejus Užkalnis (Zagornij), dar žinomas kaip geras Algio Ramanausko bičiulis ir Ingridos Šimonytės gerbėjas.

Keista, kad Užkalnis reklamuoja Gražulio koldūnus, o jo artimas bičiulis A.Ramanauskas jo nekenčia. Ką tai reiškia? Ogi nieko, tiesiog Gražulis sumoka Užkalniui pinigus ir tiek, todėl, apie moralę čia kalbėti nėra prasmės. Net neabejoju, kad A.Ramanauskas sutiktų taip pat pareklamuoti Gražulio koldūnus, jeigu šis už vieną parduotą koldūnų pakelį mokėtų jam, kokius 3 euro centus.

Užkalniui nebelaiko nervai

Užkalnis paskutiniu metu landžioje per Facebook grupes ir reklamuoja Ingridą Šimonytę:

Paskelbiau vatnikų ir violetinių grupėje, kad kas nepasirašys už Šimonytę ir Nausėdą, tam po rinkimų pašalpas nukarpysim. Dabar sulaukiu šimtų klausimų, kaip pasirašyt iš laidinio telefono.

Kartais Užkalnis susilaukia ir aršios kritikos, kaip nutiko šį kartą. Užkalnis gavo kritikos iš Romualdo Baublio, ko pasekoje šis buvo pasiųstas ir išvadintas Užkalniui, Savukynui ir Ramanauskiui būdingais išsireiškimais.

Užkalnio pyktis.jpg

Įdomiausia tai, kad kliuvo ir garsiai žurnalistei Rūtai Janutienei. Už ką? Štai kokia yra Ingridos Šimonytės komanda ir užsiduokite klausimą, kokios jiems būtų suteiktos galios, jeigu ši bevaikę ir galimai neaiškios lytinės orientacijos, alaus mėgėja taptų LT prezidente.

Petras Pakalniškis


Patiko? Pasidalinkite!