Patiko? Pasidalinkite!

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka atkirto Prancūzijos prezidentui Emanueliui Makronui, kuris interviu “Le Journal du Dimanche” pareiškė, kad Baltarusijos prezidentas turėtų pasitraukti iš savo pareigų.

“Tai, kas vyksta Baltarusijoje, tai valdžios krizė – autoritarinės valdžios, kuri nesugeba priimti demokratijos logikos ir laikosi savo vietoje tik per jėgą. Akivaizdu, kad Lukašenka turi pasitraukti”, – sakė Prancūzijos prezidentas.

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka Emanuelį Makroną išvadino nesubrendeliu ir patarė pačiam palikti prezidento postą

„Kaip patyręs politikas – nesubrendusiam – norėčiau patarti ponui Makronui mažiau dairytis į svetimas šalis ir pagaliau spręsti Prancūzijos vidaus reikalus.

Lukašenka taip pat patarė Makronui palikti prezidento pareigas atsakant už protestus Prancūzijoje. „Būdamas šalies prezidentu, vadovaudamasis paties pono Makrono principais (išdėstytais jo pareiškime-kvietime atsistatydinti), noriu pasakyti, kad Prancūzijos prezidentas, vadovaudamasis savo logika, turėjo atsistatydinti prieš dvejus metus – kai tik Paryžiaus gatvės pradėjo atsirasti „geltonos liemenės”.

Bėga metai, „liemenės” vis dar yra gatvėse, stebėtina, bet ponas Makronas taip pat vis dar eina savo pareigas, o Prancūzija tapo šalimi, kurioje masiniai protestai tapo įprasti “, – sakė Lukašenka naujienų agentūrai BELTA.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!