Patiko? Pasidalinkite!

Arba geras, arba blogas, arba sistemos gyvatė. Lietuviams su prezidentais nesiseka. Tą kurio noriu – išsirinkti neleidžiama. Negalima. Jo net sąraše nebūna. Kodėl? Todėl, kad jis „išvers iš rogių“ visus, kurie ne tarnauja, o kenkia Lietuvai. Tokio prezidento, kuris ateina taisyti tai kas prieš jį buvusio „tautos džiaugsmo“ suniokota – sistemai keliaklupsčiaujantiems ponams nereikia. Ubagams tokio išsirinkti – neleidžiama. Kai dauguma priversta gyventi pagal mažumos primetamas instrukcijas, kaip tokiu atveju išsirinkti ne funkcijas vykdantį TIK PAVADINIMĄ, o tikrą visos tautos prezidentą?

Reklama – tai nei vaistas ir nei maistas. Reklama – akių dūmimas. Tarybiniais laikais gyvenome be reklamų. Savi savus apgaudinėjom: apsverdami, atskiesdami, apskaičiuodami… Prisispekuliavom. Žodžių iš mano dainos neišmesi:

„Sugrįžo  Adamkus ir tautai pareiškė: – Gana, nuo šiol ir kaime, ir mieste gyvens – vakarų Lietuva“. Tempti amerikonišką jungą žinoma malonu, bet vis sunkiau. Taip ir gyvename nuo rinkimų iki rinkimų. Lietuvių Lietuvoje vis mažiau. Greitai balsuoti nebebus kam. Užtat ir norima kuo daugiau prištampuoti naujų, politiškai tinkamai paskiepytų lietuvių… užsienietiškais snukiais. Nekalbančių, neskaitančių ir nerašančių… „gimtaja“ lietuvių kalba. Svarbu, kad turėtų Lietuvos piliečio pasą! Liko paskutinė atkarpa – iki sistemai geidžiamo finišo. INGRIDA ar GITANAS? Du pretendentai. Abu žada prastumti tai kas vakarų užsakyta. Tai – ko už nosies vedžiojamai sėsliai tautai nereikėjo ir nereikia. Tik kvarterantanms ir emigrantams. Kapitalizmo juodiems darbams pridengti, būtinai reikalinga LR KONSTITUCIJOS 12 straipsnio pataisa. Abu pretendentai TĄ – juodą „naudingą valstybei ir tautai pataisą“ – žada… atviru tekstu.

Pilietybė, kaip pirmas įkvėptas oras, nemokamai lietuviams yra duodama – visam gyvenimui. Atsisakei – čiulpk… išdavikišką pirštą. Kol neateina vakarietiškai perkaustyti ponai Ad… ir valstybės KONSTITUCIJOS neperdirba pagal individualų, vienetinį poreikį. O mes pasyvūs: sėdim, žiūrim ir žiopčiojam… Dabar jau vyksta tautos pribaiginėjimas. Diktatoriškas, grubus, pasityčiojantis. Vienus piliečius štampuojant pilietiškesniais už kitus. Vėl: sėdim, žiūrim, kažką „karaokinam“… Į Baltijos kelio istoriją jau atsisukti nebedrįstame. O juk dar buvo garbinga… PILĖNŲ pilis. Apie jos gynėjų žygdarbį, SOROŠO finansuojamose mokyklinėse knygose – nerašoma. Todėl, kad mūsų vaikams pasakoti apie mūsų valstybės garbingą praeitį – VETO?!

Jeigu žemdirbio vaikas rašo tokius feljetonus – vadinasi Lietuvoje tikrai kažkas negerai. Širdimi rašau tada, kai pasirinkimo nebėra. Tik: arba klauptis, arba keltis. arba spėlioti..

Kaip, socializmo užgrūdintos „Durnių laivo pelės“, trisdešimtmečiame kapitalizme renkasi sau PREZIDENTĄ?.. Prisižiūrėję televizoriaus. Prisiklausę radijo. Prisiuostę reklamos narkotikų – apmokėtų iš nesurenkamo, praskolinto biudžeto lėšų. O kodėl nesirenkam pagal nuveiktus darbus? Kurie ne popieriuje, o realūs. Ar ne todėl, kad jų… Tiesiog pateikiamas politinių prostitutų sąrašas ir reikia rinktis ne geriausią iš geriausių – džiaugsmui, o geriausią iš blogiausių – kančiai! Toks likimas… O rinktis reikėtų PREZIDENTĄ iš sistemą kritikuojančių. Iš nuo sistemos nukentėjusiųjų, asmenų tarpo. Tik tokie prezidentai tinkamai, atsakingai ir teisingai atstovaus Lietuvos, o ne antrų-trečių valstybių vyriausybių interesus.


Patiko? Pasidalinkite!