Patiko? Pasidalinkite!

Žiniasklaida mirga nuo pranešimų apie Dalią Grybauskaitę ir Eligijų Masiulį kuris iš paskos sugalvojo nusitempti ir LR prezidentę Dalią Grybauskitę.

2015 metais žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Dalia Grybauskaitė, esą dirbo KGB, apie tai tada pranešė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras. Tuomet pranešta, kad D. Grybauskaitės duomenys ir pravardė „Magnolija“ pridėti prie KGB agentų sąrašo.

Keistas sutapimas su šiandieniniu skandalu, kuris greičiausiai išsirutuliuos iki D.Grybauskaitės apkaltos, jeigu pačiai prezidentei nepavyks susitaikyti su sąžine ir atsistatydinti. Žinoma šioje vietoje turi pademonstruoti savo galią R.Karbauskis su S.Skverneliu.

Bet aš ne apie tai, aš labiau apie gėles ir “Tulpinių gaują” 

Kaip teigia Eligijus Masiulis, Dalia Grybauskaitė jam rašydavo iš elektroninio pašto „tulpes@lrpk.lt”. Tai “Magnolija”, tai tulpės…. Kodėl visi slapyvardžiai užvadinti gėlėmis? O gal ji yra “Tulpinių gaujos” tikroji vadeiva, po to kai jos buvusį vadą A.Vertelką pasodino už grotų iki gyvos galvos? Prie ko tada tos tulpės?

Dalia Grybauskaite, kas Tu?

 

Leonas Žernys

 


Patiko? Pasidalinkite!