Patiko? Pasidalinkite!

Gegužės 8 d., kuomet pasaulis mini žmonijos pergalę prieš nacistinę Vokietiją, Lietuvoje startuoja vienas įstabiausių nūdienos Lietuvos pilietinių projektų „Pensininkai.eu“.

„Pensijinis amžius – tai ne gyvenimo saulėlydis, tai sidabrinio džiaugsmo akimirkos. Tokiame garbiame amžiuje atsiranda gana daug laisvo laiko. Būnant pensininku visada galima pasirinkti nieko neveikti, žiūrėti televizorių ar piktintis nuolatos teisingumą ir žmogaus teises mindančia valdžia. Tačiau tai nėra geriausias pasirinkimas pensininkams ir ypač Europos Sąjungos pensininkams! Išnaudokite savo laiką smagiai, įdomiai ir prasmingai – keliaukite, švieskitės, pramogaukite – tai Jūsų laikas, mieli pensininkai. Džiaukitės gyvenimu ir valstybės teikiamomis galimybėmis“, – rašoma organizatorių pranešime visuomenei.

Informuojama, kad „bazinė pensija asmeniui be darbo stažo negali būti žemesnė už skurdo rizikos ribą (307 €), o asmens su pilnu darbo stažu pensija negali būti žemesnė už 60 % vidutinės algos „į rankas“ (436 €)“.

„Tik bendromis pastangomis sukursime dar tvaresnę gerovės valstybę“, – teigia pilietinės iniciatyvos vykdytojai.

Internetinio tinklalapio pensininkai.eu fragmentas.

Prie projekto kviečiamos prisijungti visos Lietuvos politinės partijos, Lietuvos nepriklausomybės Akto signatarai, priklausoma ir net nepriklausoma žiniasklaida, visuomeninės organizacijos ir asmenys, kurie neabejingi Lietuvos demokratėjimo procesams.

„Kviečiami visi, kuriems svarbi tiesa ir teisingumas ne tik kaip jausmas, bet ir kaip valstybės pamatas“, – ragina organizatoriai.

Projektą įgyvendina Vytauto Juozapaičio labdaros ir paramos fondas.

Internetinio tinklalapio pensininkai.eu fragmentas.

„Atėjo laikas liautis žeminti pensininkų orumą ir pasinaudojus turimais demokratijos įrankiais, veikiančiais visoje Europos Sąjungoje, įgyvendinti teisingumą“, – skelbiama pranešime visuomenei.

(Pilietinės iniciatyvos „Pensininkai.eu“ anketos pavyzdys.)


Patiko? Pasidalinkite!