Patiko? Pasidalinkite!

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas prijungtas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos, anksčiau Jungtinės Karalystės vyriausybės vadovo kanceliarija teigė, kad ministras pirmininkas buvo nuvežtas į ligoninę tyrimams

Didžiosios Britanijos premjerui Borisui Džonsonui atlikta dirbtinė plaučių ventiliacija,

“Džonsonas skubiai guldomas į ligoninę, jam bus atlikta dirbtinė plaučių ventiliacija”, — teigė Anglijos nacionalinės sveikatos sistemos vadovybės darbuotojas.

Anksčiau oficialus ministro pirmininko atstovas teigė, kad Džonsonas, kuriam diagnozuotas koronavirusas ir kuris vis dar turi sveikatos problemų — karščiuoja ir kankina kosulys, pagal gydančio gydytojo rekomendaciją buvo išvežtas į ligoninę. Kartu Dauning Stryte (angl. Downing Street) patikinta, kad Džonsonas ir toliau vadovauja vyriausybei ir palaiko ryšius su kabinetu.

Apie tai, kad Borisas Džonsonas užsikrėtė COVID-19, buvo paskelbta kovo 27 dieną. Nepaisydamas ligos, jis ir toliau vadovauja Didžiosios Britanijos vyriausybei.

Naujausiais Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje užregistruota daugiau nei 127 4325 pacientų, sergančių COVID-19, daugiau nei 69 tūkstančiai žmonių mirė.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!