Patiko? Pasidalinkite!

Aš, Danielius, kviečiu prisidėti prie „MTD“ – mokslinio tiriamojo darbo. Po laidos su Egle – „Kas su Danieliumi (ir kitais vyrais) ne taip?“ sulaukus grįžtamojo ryšio, bei gavus patvirtinimą laidos metu išsakytiems samprotavimams, tęsiau studijas žmogaus protinių gebėjimų nustatymo kryptimi.

Suformulavau naujas teorijas ir pasinėriau į argumentų, kurie patvirtintų ar paneigtų mano samprotavimus, paieškas. Neilgai trukus įžvalgomis pasidalinau su pažįstamais ir tai juos sudomino, ko pasėkoje jie, bei jų šeimų nariai, atliko intelekto koeficiento testą. Rezultatai parodė, jog esu teisingame kelyje, tačiau, kad tęsti tai kas pradėta reikia padidinti statistinės imties tūrį, tad kviečių neabejingus ir atsakingus šalies piliečius atlikti protinių gebėjimų testą, o rezultatais pasidalinti komentaruose po kvietimu.

Trumpai ir lakoniškai aprašykite kiek šeimos narių atliko testą, kokia užimama padėtis šeimoje (vyras, žmona, dukra, sūnus), koks socialinis statusas (moksleivis, studentas, o jei dirbantis – nurodykite profesiją). Tyrimas anoniminis – prisistatyti tikruoju vardu nereikia. Kad sumažinti paklaidą, dėl testų struktūros skirtumų, siūlau atlikti https://international-iq-test.com/lt/ . Testo pabaigoje paprašys įvesti elektroninio pašto adresą, o po to susimokėti.

Nemokėkite ir kantriai palaukite, po kurio laiko gausite laišką su nuorodą į rezultatą.

Visas įžvalgas ir rezultatus aptarsime laidoje su Egle. Vienam laimingajam sudalyvavusiam tyrime bus padovanotas rankų darbo muiliukas.


Patiko? Pasidalinkite!