Patiko? Pasidalinkite!

Po to kai Vilniaus mero įsakymu, 4 valandą ryte, slepiant nuo visuomenės buvo pašalinta Generolo Jono Noreikos – Vėtros atminimo lenta, žmonės išėjo į gatves ir rengiasi tolimesniems piketams.

Iš susirinkusių į palaikymo akciją atvykusių žmonių, teko išgirsti, kad ši lenta nukeliavo į šiukšlyną ir praradusiam pasitikėjimą Remigijui Šimašiui teks už tai atsakyti, – teigė visuomenininkė Dalia Tarailienė.

Ji taip pat teigė, kad šis Remigijaus Šimašiaus veiksmas yra vandališkas išpuolis. Ji sakė, kad galimai Remigijus Šimašius tokiais būdais sprendžia ir kitus miesto klausimus.

Jeigu Jonas Noreika – Vėtra būtų gyvas

Jeigu Jonas Noreika – Vėtra būtų gyvas jis greičiausiai kaip ir anuomet, Remigijų Šimašių perduotų fašistinei armijai ir šis būtų kartu su žydais sušaudytas, o visiems aktyvistams už gerai atliktą akciją, įteiktų Hitlerio nuotraukas ir fašistines (Hakenkreuzo) vėliavėles.

Jonas Noreika Hitlerio nuotraukas už akciją.png
Jono Noreikos pasirašytas dokumentas.

Aktyvistai nežada su Vilniaus savivaldybės sprendimu taikstytis, jie organizuos piketus ir kitokias akcijas, tol kol lenta vėl nebus gražinta atgal, kur iki šiol nelegaliai prakabėjo daugelį metų.

Štai kas nutinka, kai žmonės patiki vienokiomis ar kitokiomis istorijomis, bet nesivadovauja logika ir faktais (dokumentais). Jie kaip religiniai pritikinti fanatikai, gina savo įsitikinimus (melą) ir net nenori girdėti kitokios informacijos, paremtos faktais.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!