Patiko? Pasidalinkite!

Paskutiniai įvykiai Jurbarke įrodo, kad jaunimas darosi nevaldomas ir jiems viskas galima. Kas viso šito kaltininkas? Tikrai ne policija, nes policija tėra įstaiga kuri kovoja su pasekmėmis, o priežastys yra visai kitos. 

pagrindinė priežastis yra leberalizmo protrūkis ir ir tuštybių vaikymasis. Jis jaunimui yra skiepijamas per filmus, muziką, madą ir kitas liberalizmo atneštas „vertybes”.

Dingo kontrolė, tvarka, griežtumas ir vertybės. Patys tėvai dabar yra nuliberastinti ir nukvailėję, o ką jau kalbėti apie jų vaikus, kuriuos auklėja televizoriai ir aplinka.

Mes sulaukėme liberalizmo atpildo ir laukti ilgai nereikėjo. Smurtas, alkoholio, narkotikų vartojimas, tai kasdienis vaizdas rodomas per televizorių. Nei vienas filmas neapsieina be alkoholio vartojimo scenų, žudynių, mirčių, ar pornografinių scenų.

Nepadės nei psichologai, nei policija, nes realiai jie nesuvokia, kad tai yra sisteminė problema, o ne pavieniai atvejai. Tiesiog tokia plaukianti propagandos mašina, kuri pagamina iš mūsų vaikų bepročius, kurie dar sugeba namie suvaidinti nekaltus gerus vaikučius.

Dabartinio jaunimo siekiamybė – prabangūs automobiliai, madingi rūbai, vakarėliai – tūsai, neatsakingi lytiniai santykiai.

Visą šitą situaciją gali suvaldyti, tik tėvai, bet. Tėvai turi būti patys protingesni už savo vaikus. Tokių vienetai, jeigu šeimoje ir atsiranda vienas iš tėvų, suvokiantis šitą beprotnamį, to nepakanka. Turi būti abipusis abiejų tėvų suvokimas ir susitarimas, jeigu tarkim supranta, tik vienas iš tėvų, o visa giminė plaukia pasroviui, situacijos pakeisti neįmanoma.

Močiutės ir seneliai, taip pat jau paveikti liberalizmo lepina savo anūkus, juos užstodami ir visiškai nesusimasto apie pasekmes.

Situacija yra labai sudėtinga. Norint išauginti protingą vaiką, šiais laikais misija įmanoma, bet labai sudėtinga. Atsiriboti ir pabėgti nuo visko nėra geriausia išeitis, bet buvimas šiame beprotnamyje, nėra geriausias sprendimas.

Vienintelė išeitis, jeigu abu tėvai suvokia, kad reikia nuo šito liberalistinio viruso gelbėti savo vaikus, yra kraustymasis į vienkiemį, ar į atokesnį kaimą, kur viso šito brudo yra mažiau. Ir žinoma, užsiimti su vaiku, jį mokinant atskirti tikrąsias vertybės ir nepasiduoti liberalistinėms pagundoms.

Atsiriboti nuo kvailų tetų ir dėdžių, močiučių ir senelių, nes kitos išeities tiesiog nėra.

Kovoti reikia su priežastimi, o ne su pasekmėmis, nors liberalizmas savotiškai taip pat yra pasekmė…

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!