Patiko? Pasidalinkite!

Faktų tikrintojai patys skleidžia melą ir klaidina visuomenę. Sorošinė žiniasklaida, paklusniai tarnaujanti savo šeimininkams, paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją, neva Donaldas Trampas pripažįsta savo pralaimėjimą.

Pasak leidinio šaltinių, Baltųjų rūmų šeimininkas netgi prisipažino „esąs tiesiog nusivylęs“ dėl pralaimėjimo prezidento rinkimuose. Valstybės vadovas, teigia laikraštis, susitaikė su savo pralaimėjimu tik pastarosiomis savaitėmis, – rašoma Delfi.lt

O kaip yra iš tiesų? 

JAV prezidentas Donaldas Trumpas trečiadienį pareiškė niekada nepripažinsiantis savo pralaimėjimo lapkričio mėn. vykusiuose JAV rinkimuose – jis vis tiek laiko save nugalėtoju.

“Mes niekada nepasiduosime, niekada nepripažinsime pralaimėjimo. Tai neįvyks. Jūs negalite pripažinti pralaimėjimo, kai kalbama apie vagystę. Mūsų šalis pakankamai išgyveno. Mes to nebeištversime. Mes padarysime galą šiai vagystei”, – sakė Amerikos lyderis, kreipdamasis į tūkstančių palaikytojų demonstraciją Vašingtone,- praneša naujienų agentūra TASS

Ši demonstracija buvo surengta atsižvelgiant į tai, kad JAV Kongreso Senatas ir Atstovų rūmai artimiausiomis valandomis turi patvirtinti lapkritį vykusių JAV prezidento rinkimų, kuriuose nugalėjo respublikonų ir D. Trumpo varžovas, demokratas Džo Baidenas, rezultatus.

Pasak Amerikos lyderio, jis „didele persvara laimėjo“ lapkričio 3 dienos prezidento rinkimus. Toliau D. Trampas teigė, kad demokratai iš jo „pavogė“ pergalę. “Šiandien pateiksiu įrodymų, kad laimėjome šiuos rinkimus”, – pabrėžė valstybės vadovas, nepaaiškindamas, kaip jis tai padarys. Prezidentas teigė, kad laimėjo rinkimus 2020 m. didesne persvara nei 2016 m.

„Fake news“

Pagrindine šalies problema D. Trumpas taip pat pavadino, jo nuomone, šališką žiniasklaidą. “Būtų labai puiku, jei žiniasklaida mus teisingai nušviestų. Mano nuomone, žiniasklaida yra didžiausia mūsų turima problema <…> Klaidinga žiniasklaida ir didelės technologijų kompanijos. 

Antradienį laikraštis „Politico“ (iš paskos ir Delfi.lt), pranešė, kad respublikonas jau susitaikė su savo pralaimėjimu rinkimuose. Viešai jis pripažįsta išrinkto prezidento Džo Baideno pergalę ir aptaria planus išvykti iš Vašingtono po demokrato inauguracijos sausio 20 d. D. Trampas ir toliau skelbia rinkimų sukčiavimą, kad tik pritrauktų daugiau dėmesio, rašė laikraštis.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!