bukimevieningi.lt

Naujienos, žinios ir informacija iš viso pasaulio. Pranešame apie tai, ką kiti nutyli

Ekonomika, LT žiniasklaida apie tai tyli, Politika, Užsienio naujienos

“Die Welt”: Rusijos oligarchai išsigandę sankcijų, nusprendė grįžti į Rusiją

Patiko? Pasidalinkite!

Šių metų pradžioje užsienio kapitalo įplaukos į Rusiją išaugo kelis kartus, praneša “Die Welt”. Leidinys tai susieja su tuo, kad Rusijos oligarchai, kurie išsigando sankcijų, nusprendė grąžinti savo turtą namo. Ir tai yra Kremliaus vadovo nuopelnas, rašo straipsnio autorius Eduardas Steineris.

"Die Welt": taikant sankcijas, Rusijos kapitalas grįžta namo

“Reuters”

Baimindamiesi naujų JAV sankcijų Rusijai, oligarchai grąžina iš užsienio turtą namo, rašo “Die Welt”. Šių metų pradžioje pastebėtas didelis kapitalo įplaukos iš užsienio, sako “Sberbanko privačios bankininkystės” vadovė Evgenia Tyurikova. Ji pažymėjo, kad, palyginti su praėjusiais metais, pinigų operacijų skaičius išaugo trigubai. Tai sudaro apie šimtus milijonų dolerių. Vidutinė metinė pervedimo suma padidėjo nuo 2,3 milijonų JAV dolerių 2017 m. Iki 3,8 milijonų JAV dolerių 2018 m. Šios tendencijos buvimą patvirtino privati ​​finansų įstaiga ir “Alfa-Bank”, sako straipsnio autorius Eduardas Steineris.

Nuo 2017 m. vasaros įvestos naujos JAV sankcijos kurias rugpjūčio 2d. pasirašė Donaldas Trampas. Į naujajį juodajį sąrašą pateko 115 politikų ir 96 įmonės iš Rusijos. Grėsmė pasirodė esą veiksminga. Pasirodo, kad pakanka vieno sąrašo, kad Vakarų partneriai atsisakytų sandorių su įmonėmis. Be to, Europos bankai rusijos piliečiams sugriežtino patikrinimo procedūras. ” Baimindamiesi, kad negalės susigrąžinti savo pinigų, įmonės dalį savo kapitalo perveda į Rusiją”, – rašoma leidinyje.

Tai suveikė kaip didelė nauda Rusijai ir  Vladimirui Putinui, kuris daugelį metų bandė nesėkmingai iš užsienio grąžinti Rusų turtą. Jis paragino Rusijos piliečius uždaryti savo įmones užsienyje ir grąžinti pinigus į savo tėvynę, ir už tai suteikdamas garantijas, kad bus dalinai atleisti nuo mokesčių, sako autorius.

Susilpnėjusi Rusijos ekonomika” skubiai reikalauja pinigų, tęsiama straipsnyje. Todėl Putinas yra pasirengęs leisti kai kuriems garsiems verslininkams, kurie pabėgo į užsienį nuo Rusijos teisėsaugos, grįžti namo palengvinančiomis sąlygomis. Verslo atstovas Borisas Titovas yra įsitikinęs, kad amnestijos atneš Rusijos ekonomikai daugiau naudos nei areštai.

Die Welt


Patiko? Pasidalinkite!

Vienas komentaras ““Die Welt”: Rusijos oligarchai išsigandę sankcijų, nusprendė grįžti į Rusiją

  1. Kada dievas nori nubausti jis atima prota – sako sena patarle – Kuri labai tinka siuolaikiniams amerikos vadovams – persenusiems ( virs 70 metu beveik visi ) visi prisimena kaip juokdavomes is Breznevo senelio – bet dabar tas pats amerikoje. Juk suvaikeje idi..otai dabar ten sedi valdzioje .. o Putina sis ju tyciojasi kaip tik ismano .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *