Patiko? Pasidalinkite!

Ateities darželis pastatytas Naujojo Borovo gyvenamajame rajone prie Minsko. Šiandien žurnalistams ir gyventojams buvo pristatytas novatoriškas projektas. Pastatas išsiskiria neįprastu dizainu, šviesiu fasadu su spalvingais apskritimais ir šiuolaikiška infrastruktūra, kuri atsispindi vaikišką stilių.

Į antrą aukštą vaikai gali patekti ne, tik tradiciniais laiptais, o taip pat ir alpinistine siena. Sporto salėje yra įrengta nedidelė laipiojimo siena, vaikų darželyje yra maisto gaminimo patalpos, susirinkimo salė, medicininis punktas ir kambariai pedagogams. Koridorių sienos yra dekoruotos vaikų piešiniais. Iš viso čia bus aštuonios grupės, kurias galės lankyti 150 vaikų. Vyresnio amžiaus vaikų grupėse yra įrengtas dviejų lygių žaidimų kompleksas.

Baldai pagaminti pagal specialų užsakymą iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Lauke esanti vaikų žaidimų aikštelėje yra įrengti šiuolaikiniai žaidimų įrenginiai, įskaitant miestelį, kuriame vaikai mokosi kelių eismo taisyklių. Viena iš naujovių yra sodas, kuriame vaikai patys augins augalus. Yra įrengta dviračių, rogučių laikymo patalpos. Projektą įgyvendino bendrovė “A-100 Development”. Vaikų darželis netrukus bus perleistas Minsko rajono savivaldybei. Investicijų į objektą apimtys yra apie 3 mln. Eurų.

“Šis darželis – tik vienas žingsnis į gyvenamojo rajono plėtrą, yra kitas projektas- pradinių klasių centras, kurio dizainas bus kosminiai motyvai ir planuojamas atidaryti 2019m.  Viso planuojama “Naujojo Borovojaus” gyvenvietėje  aštuoni vaikų darželiai …”, – sakė direktorė Svetlana Ševlikova. Pasak jos, šis vaikų darželis neturi analogų pasaulyje. Projekto kūrėjai sutelkė dėmesį į vaikų kūrybinių gebėjimų ugdymą.

Nuotraukos Oksana Manchuk.

belta.by


Patiko? Pasidalinkite!