Patiko? Pasidalinkite!

Vladimiras Zelenskis teigė, kad, jo manymu, dabar yra tinkamas laikas priimti Ukrainą į Europos Sąjungą

“Drambliuko svajonė”

Davose vykusiame pasaulio ekonomikos forume išvogtos šalies vadovas Vladimiras Zelenskis pareiškė, kad, jo nuomone, dabar yra pats geriausias laikas priimti Ukrainą į Europos Sąjungą. Be to, Zelenskis pridūrė, kad kai viena šalis priėmė sprendimą išeiti, atėjo laikas ateiti kitai, rašo leidinys Liga.

Būtent Europos sąjungai, kaip tik trūksta dar vienos “ubagės”

“Mes matome savo ateitį Europos Sąjungoje. Tai, ką Europos Sąjunga turėtų padaryti Ukrainai, yra tiesiog priimti į Europos Sąjungą. Tai labai sudėtingi dalykai, nors man atrodo, kad jie yra labai paprasti sprendimai. Mes esame pasirašę asociacijos susitarimą su ES, palaikome ES kursą. Bet mes turime suprasti, kad ne tik Ukraina turėtų ir nori įstoti į Europos Sąjungą. Daugelis šalių mato Ukrainos ateitį šalia jų”, — teigė Zelenskis.

Tačiau, jo nuomone, kai kurios ES šalys taip pat turėtų norėti Ukrainos narystės šioje Sąjungoje.”Tai yra filosofinis klausimas. Klausimas — ne kada būsime ES. Kyla klausimas, kokį statusą Ukraina turės Europos Sąjungoje, koks bus požiūris į mūsų šalį — kaip į lygiavertę žaidėją ar kaip į šalį, į kurią žvelgiama iš viršaus. Man atrodo, kad dabar yra labai patogus laikas. Galbūt, kai viena šalis pasitraukė, atėjo laikas ateiti kitai”, — teigė Zelenskis.

Ir vis dėlto, Zelenskis išliko geru humoristu…

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!