Patiko? Pasidalinkite!

Europos Vadovų Tarybos ir Europos Komisijos vadovai pasirašė “Brexit” susitarimą. Sausio 31 dieną, 23:00 valandą vietos laiku, Didžioji Britanija pasitrauks iš ES, tačiau iki metų pabaigos niekas nepasikeis: iki gruodžio mėnesio bus pereinamasis laikotarpis, kurio metu šalys derėsis dėl tolimesnių santykių

Europos Vadovų Tarybos vadovas Šarlis Mišelis ir Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen penktadienį pasirašė susitarimą dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos (“Brexit”) sąlygų, rašo RIA Novosti.

Anksčiau Europos Parlamento Konstitucinių reikalų komitetas daugumos balsavimu patvirtino susitarimą dėl Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos sąlygų (“Brexit”).

“Šiandien pasirašiau susitarimą su Ursula von der Leyen dėl Britanijos pasitraukimo iš ES. Kai kurie dalykai neišvengiamai pasikeis, tačiau mūsų draugystė tęsis. Mes pradedame naują skyrių kaip partneriai ir sąjungininkai”, — “Twitter’yje” parašė Mišelis.

Ketvirtadienį įstatymo projektas dėl Britanijos išėjimo iš ES sąlygų JK sulaukė karališkosios sankcijos ir tapo įstatymu. Tikimasi, kad Europos Parlamentas balsuos sausio 29 dieną. Po to šalys perduos viena kitai ratifikacinius raštus.

Sausio 31 dieną, 23:00 valandą vietos laiku, Didžioji Britanija pasitrauks iš ES. Tačiau iki metų pabaigos niekas nepasikeis: iki gruodžio mėnesio bus pereinamasis laikotarpis, kurio metu šalys derėsis dėl tolimesnių santykių.

ria.ru inf.


Patiko? Pasidalinkite!