Patiko? Pasidalinkite!

Tai klausimas, vertas viso gyvenimo. Juk žmogus jį gyvena, mėgaujasi gyvenimo malonumais, jo intrigomis, galiausiai nusivylimas ir skausmu giliai širdyje.

Tačiau ar kiekvienas iš mūsų galime save vadinti žmogumi? Aš nekalbu apie biologiją, apie žmogaus fizinį apibūdinimą. Atrodyti žmogumi lengva, bet ar lengva juo tikrai būti? Manau, svarbiausia žmogaus savybė – tai sugebėjimas mąstyti savo nuosava galva…

Tik tuomet žmogus gali suprasti šį pasaulį, kuris yra kupinas melo, netiesos, beprasmių kalbų apie nieką. Tik žmogus, sugebantis atsakyti į jam užduodamus klausimus apie būtį, gali kažkam patarti, kažkam tikrai padėti.

Tokių žmonių nėra daug, nes didžioji “masė” yra tik gaunamos informacijos vergai. Jiems nereikia patiems apie nieką galvoti, jiems nereikia galvoti, kas bus rytoj, nes jiems tai jau yra užprogramuota. Bet kas nutiktų, jei žmonės pradėtų būti žmonėmis?

Ar pasaulis pasikeistų? Ar gyventume geriau? Manau, kad taip!!! Bet yra viena, labai didelė problema. Žmonės, kurie užima vadovų postus, kurie sprendžia svarbius klausimus pasaulio lygmenyje – jie tiesiog yra užvaldyti baimės. Baimės, kad žmonės sužinos tiesą apie juos, apie tai, ką blogo jie yra padarę prieš žmogiškumą….

Taip, žmogaus “titulo” iš jų negali atimti, nes juk jie žmonės… Ką reikia daryti tiems, kurie tikrai siekia gėrio? Kurie mato ateitį šviesią ir padorią? Ką daryti jiems?

Juk dabar tokie žmonės yra visaip niekinami, užgauliojami, netgi persekiojami tu netikrų žmonių… Reikia tiesiog atsimerkti!!! Ir atmerkti akis aplinkiniams, su kuriais bendraujate, kurie taip pat turi savo nuomonę, savo mintis. Bet neturi su kuo apie tai pasikalbėti… Laikas judėti šviesos link, tamsą reikia palikti praeityje…

Ir nebedaryti klaidų, kurios griovė žmogiškumo sąvoką, bei pačią sąvoką Žmogus. Nesvarbu, iš kokio esate miesto ar miestelio, gyvenvietės ar kaimuko, burkitės į bendraminčių ratą.

O tai padaryti tikrai paprasta, tereikia noro! Aš tikiu, kad tikrų žmonių Lietuvoje yra daugiau, nei tų, kurie jais jau daug metų apsimetinėja. Tad, jei pradėsime burtis į mažytes grupeles, kurios su laiku išaugs į kolektyvus, mes pasieksime to, kad Lietuva galės vadintis žmonių valstybe!!!!

Kaip sukurti grupelę bendraminčių, su kuriais galėtumėte bent kartą į savaitę susitikę pasikalbėti, padiskutuoti, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje? Kreipkitės į mane, tikrai padėsiu kuom galėsiu, galbūt ir rasiu bendraminčių, gyvenančių netoli jūsų.

Tiesiog reikia suprasti viena – jei norime gyventi kaip žmonės, turime pradėti dėl to kovoti!!!! Gero visiems vakaro ir geros savaitės pradžios.


Patiko? Pasidalinkite!