Patiko? Pasidalinkite!

Rita Miliūtė, dar žinoma kaip elitinė Sorošo finansuojama propagandistė, ir vėl pažėrė perliukų – šį kartą apie bybianosius. Priminsime, kad būtent TS-LGBT partijai palanki žiniasklaida (“tapinoidai”) sukūrė šį apibūdinimą ir juo ėmė viešai vadinti tuos, kurie apsaugines veido kaukes nešioja žemiau nosies.

Kaip bebūtų keista, į šią kategoriją patenka ir TS-LGBT vadas – gerb. prof. Vytautas Landsbergis, nes būtent jis viešoje spaudos konferencijoje demonstravo bybianosišką kaukės dėvėjimo būdą. Kaži, kodėl Rita taip negražiai vadina mūsų visų gerbiamą profesorių?..

Išties yra graudu, kai Lietuvos valstybinio, mokesčių mokėtojų išlaikomo transliuotojo žurnalistai, dirbantys televizijoje skleidžia tokias nešvankybes ir jas bando paversti norma.

Rita Miliūtė savo socialinio tinklo paskyroje pasišaipė iš tų, kurie tiesiog pasiilgo gryno oro gurkšnio… Tik užmiršo, kad jos “Dievas” – Vytautas Landsbergis taip pat nešioja kaukę žemiau nosies:

“Prasilenkėm šnd Gedo prospekte su gražia pora. Stilingi, sportiški, ir amžius pats tas reprodukcinis. Mergina – nors ant viršelio, vyrukas irgi, jei neskaičiuotumei, kad bybianosis. Ir graužia sąžinė, kad nesustojau, neapsisukau, nepriliečiau atsargiai, pasivijusi, alkūnės – „panele, juk matot, kad kaukės prasmės jis nesupranta/užsidėt nemoka, o prezervatyvas, juk žinot, intelektui truputį imlesnis iššūkis. Ar tikrai norit, kad Jūsų vaikas būtų toks, kaip jis?“. Bet tai gal perskaitys, ko pasakyt nesugebėjau.”

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!