Patiko? Pasidalinkite!

Kaip jau buvo skelbta, netaisyklingas veido kaukės dėvėjimas prilyginamas vyriško lytinio organo išlindimui ir nukarimui virš apatinių kelnaičių, ar moteriškų krūtų išvirtimui virš liemenėlės.

Apie tai vaizdžiai byloja ir mokesčių mokėtojų pinigais apmokėta socialinė reklama, afišuojama miestų stenduose bei internetiniuose leidiniuose.

Vilniuas savivaldybės produkcija.

Kaip žinoma, taisyklingas veido kaukių dėvėjimas yra vienas svarbiausių ginklų, kaunantis su siaučiančia pasauline koronavirusio pandemija.

Tie, kurie šiuo ginklų naudojasi netaisyklingai ir jiems kaukė nusismaukia nuo nosies, vadinami bybianosiais arba bybanosiais (abu variantai taisyklingi). Apie tai skelbėme publikacijoje – Elitinė žurnalistė Rita Miliūtė užsipuolė „bybianosius“

Tačiau kaip vadinti tuos, kurie drįsta viešumoje būti ne tik su išlindusia virš kaukės nosimi, bet vienu metu nesibodi tą kaukę nusmaukti ant smakro, tokiu būdu paliekant atvirą burną?

Yra siūlymas tokius asocialus vadinti burnišangiais arba burnašingiais (abu variantai taisyklingi).

Jūsų dėmesiui vasario 19 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas, supažindinantis su valstybinio transliuotojo žurnalistės, žodžio bybianosis propaguotojos Ritos Miliūtės pilietine veikla visuomeniniuose tinkluose – žiūrėti čia:


Patiko? Pasidalinkite!