Patiko? Pasidalinkite!

Trumpa apžvalga su vaizdo medžiagomis, apie tai kaip yra Klaipėdos liberalų, “tvarkoma” Klaipėda ir jos gyventojai. Kodėl tokią “tvarką” Klaipėdos miesto gyventojai, tiek metų toleruoja sunku pasakyti, bet labai tikimės, kad per antrą rinkimų turą “liberalų” administracijos, drauge su meru Grubliausku nebeliks Klaipėdos miesto administravimo aparate. 

Patariame pradėti nuo 13-to įrašo ir po to, grįžti prie pirmo.

1) Tik Klaipėdoje “liberali” administracija meluoja tarybai ir miestiečiams, tik tam, kad paremtu savus rangovus, kurie Klaipėdos miestui stato už kelis kartus brangesnę kainą, nei, kad galima nusipirkti rinkoje.

2) Tik Klaipėdoje bendras turtas (vaikų stovyklos) paverčiamos į privačių asmenų kvartalus.

3) Tik Klaipėdoje verslininkai prašo išmaldų (žinoma ne visi, tik “liberalūs”).

4) Tik “liberalioje” Klaipėdoje miestiečiai išlaiko “liberalius” verslininkus dotacijomis.

5) Tik Klaipėdoje visuomeniniai patarėjai, nuoširdžiai besirūpinantys miesto gerove, turi atsisakyti bendradarbiavimo su “liberalais”.

6) Tik Klaipėdoje prie “liberalios” tarnystės, bendras turtas parduotas už centus, iškarto po pardavimo pavirsta į milijonus.

7) Tik Klaipėdoje “liberalai” už palankius sprendimus saviems padovanoja/perleidžia bendrą turtą.

8. Tik Klaipėdos miesto “liberali” administracija nelabai susigaudo (arba kaip tik labai gerai susigaudo), kam priklauso savivaldybė.

9) Klaipėdoje “liberalų” valdomoje, bendras turtas yra tyčia niokojamas ir neprižiūrimas, kad vėliau jį galima būtų prixvatizuoti.

10) Tik Klaipėdoje “liberalų” valdomoje, viešųjų ryšių specialistai neturi jokių socialinių įgūdžių.

11) Tik Klaipėdoje, viešų konkursu metu, perkami daiktai yra kelis kartus brangesni nei galima įsigyti laisvoje rinkoje.

12) Bendras Klaipėdos turtas tyčia nuskurdinamas, kad vėliau būtų galima jį parduoti už centus.


13) Klaipėdos miesto administracijoje dirba vadovaujantį darbą “chamai-chamės”?

14) Klaipėdoje tik privačios iniciatyvos dėka, miesto bendrijos išvaduoja nuo korupcijos ir neteisingumo gijų, kurią toleravo ir iki šių dienų toleruoja “liberalai”.

15) Klaipėdoje parkomatai surenka daug pinigų, kurie visi nukeliauja į “liberalų” kišenes, miestui neatnešdami jokios naudos. Surenkami pinigai, atitenka tų pinigų surinkėjams (ko ne reketas)? 


16) Tik Klaipėdoje “liberalai” savikontrolei paskiria kitą “liberalą” (kas gi geriau save sukontroliuos, jei ne pats).

Pilietinė Žiniasklaida

 


Patiko? Pasidalinkite!