Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvai ruošiantis diegti 5G mobilųjį ryšį, siūloma, kad „nepatikimi” gamintojai ir tiekėjai Lietuvoje negalėtų dalyvauti elektroninių ryšių rinkoje. Apie tai spaudos konferencijoje Seime pareiškė krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Kinijos „Huawei“ tapo valstybės prieše?

„Nepatikimi gamintojai ir tiekėjai negalėtų dalyvauti vykdant elektroninių ryšių veiklą Lietuvoje, ypač diegiant 5G infrastruktūrą”, — pasakė jis.

„Sieksime užtikrinti, kad radijo ryšių skyrimas ir naudojimas atitiktų nacionalinio saugumo interesus. RRT turės pareigą kreiptis į vyriausybinę strateginių įmonių sandorius tikrinančią komisiją dėl vertinimo, kai bus skiriami radijo ryšio dažniai, kai keičiami gamintojai ar tiekėjai, kai gaunama informacija, kad galimai naudojami nepatikimi gamintojai ar tiekėjai”, — pasakė Anušauskas.

Valstybės priešais tampa ir „antivakseriai”

KAM ministras A. Anušauskas žiniasklaidai aiškino apie ne itin tinkamą pasiruošimą „antivakserių“ priešiškiems veiksmams, kurie yra problema ir kitose šalyse. Kažin ar 2021 VSD veiklos ataskaitoje bus paminėti „antivakseriai” ir tie kurie propaguoja sveiką gyvenimo būdą?

BV inf.

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!