Patiko? Pasidalinkite!

Pateiksiu pavyzdį, kaip pasaulio NWO (kol kas per korporacijas) bando sudoroti inovatyvią bendrovę. Tai yra Kinų „Huawei“.

Eilę metų jankiai, britai, ir tie patys čekai (visas jewrozojūzas!) prekiavo į savo šalis įvežti leido ir net valstybinėse struktūrose naudojo šio gamintojo įvairius įrenginius (kad ir tuos pačius maršrutizatorius!) ir staiga, o šventas jachve – „Huawei“ yra „grėsmė nacionaliniam saugumui!”

Čia yra Overtono lango tam tikras pavyzdys

Aš daug nesiplėsiu, tik trumpai parašysiu, jog per keletą metų esu truputį susipažinęs su „Huawei“ produktais, o ypač plančetėmis ir išmaniaisiais telefonais, nes būtent jie pas mane ir yra patys paklausiausi, o ne kokios „nuograužos”. Paimkime kad ir „tablefoną” 6.1 colių su OLED ekranu, Huawei P20 Pro (kurį 2018 IV ketvirtyje gamintojas atnaujino iki Huawei Mate 20 Pro) – čia integruota viena iš trijų kamerų, kuri siekia net 40 Megapixel’ių ir yra valdoma, taip vadinamo „dirbtinio intelekto”.

kol kas vieninteliai tokie nešiojami „buityje” (ne karinėje pramonėje, žvalgyboje) prietaisai, su tokiais vaizdo sensoriais!

Dabar pasidalinsiu, kaip vasaros viduryje, aš su vienu kolega diskutavome…juokais tas kolega kaip tai pasakė – „ar Huawei’aus „nesukapos” už tokių technologijų „ne laiku ir ne vietoje” paviešinimą…” O dabar nebejuokinga darosi: JOKIŲ FAKTŲ – TIK KALTINIMAI IR AGRESYVŪS LYDINTIEJI METODAI!

Mano įžvalga ( gal ji nieko ir nereiškia, nes nu kas aš – „smulki žuvelė” ) , tai kaip tiek metų, „karališkoji” MI5 ir Pentagono Valstybės departamento, CŽV buvo „akli ir kurti” ir staiga, baaammmm – „Huawei“ yra kinai ir jie yra blogis, nes kažką ten šnipinėja. O kur įrodymai?.

Antanas Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!