Patiko? Pasidalinkite!

Manau esate girdėję apie miego kapsulę. Ilgai stebėjau, šias konstrukcijas. Ko gero pirmi jas pradėjo naudoti japonai. Tuo metu daugelis juos laikė kvailiais ir sakė, štai kokie japonai vergai, jie net lovos normalios neturi. Visi klydo.

Miego kapsulės sparčiai plinta oro uostuose, kai žmonės skenda su persėdimais ir tenka kito lėktuvo laukti pusdienį ir daugiau.

Miego kapsulės 2.jpg

Miego kapsulė yra labai geras daiktas. Mes niekaip negalėsime izoliuoti savo kambario taip kaip galima izoliuoti kapsulę. Ji maža. Mums tikrai sunku bus kambaryje įvesti mikro klimato kontrolę, nes tai brangu, bet kapsulėje tikrai įmanoma ir ne vien, dėl finansinės padėties.

Miego kapsulės.jpg

Miego kapsulė turi privalumų. Jei esate buvę senoviniuose rūmuose, turbūt pastebėjote, kad lovos stovi ne ant grindų, o yra virvėmis pakabintos nuo lubų ir turi stogelį, bei uždangas iš visų keturių pusių. Ilga laiką aš galvojau jog uždangalai yra skirti tam kad miegančiojo netrukdytų musės ir kiti skraidantys vabzdžiai. Reiškia klydau.

Miegančiajam, reikalinga maža erdvė ir apsauga, nuo psichologinių problemų. Ant virvių pakabinta lova panaikina pastato vibraciją. Reiškia žmogaus poilsis pagerėja labai pastebimai. Manau kad imsiuosi miego kapsulės projekto. O ką apie tai galvojate jūs???

Ričardas Auglys


Patiko? Pasidalinkite!