Patiko? Pasidalinkite!

Prieš kelias dienas taip pat gavau fb kvietimą iš panašios kategorijos būtybės. Be abejonės, būtent tokios merginos turi tikslą, save pateikti kaip sekso objektą, tačiau nemažai ir tokių kurios nemano jog save taip pateikia, ir būna suklaidintos neskiriant kas yra patrauklumas ir kas seksualumas.

Iš tikrųjų tai yra daug rimtesnė tema negu kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Patrauklumas moteriai reikalingas tam kad užmegzti santykius, sukurti šeimą, pagimdyti vaikus. Svarbu pabrėžti kad traukai reikalinga moteriška energija, reiškia patrauklumas tai ne vien tik išorinis paveikslas bet prie to paties ir tai ką moteris energetiškai skleidžia iš savo vidaus.

Išorinis grožis gali būti ir įspūdingas, tačiau sugyventi kartu gali nepavykti ir per trumpą laikotarpį. Tos kurios mano jog taps patrauklesnes save pateikiant kaip mėsą – neįvertina kad toks jų dažnių siuntimas orientuotas į gyvuliškąjį aspektą, dėl to požiūris į jas taps jau ne kaip į moterį, o kaip į falo aptarnavimo įrankį. Taip joms įsijungia savęs susinaikinimo programa, nes moters energetika kris, o energijos praradimas visada veda link susinaikinimo.

Pasąmoningai dauguma vyrų šeimos kūrimui tokių merginų / moterų nenorės, tą galėčiau patvirtinti ir iš savo patirties. Jie matys kad ji neturės energijos kuri turėtų būti nukreipta į vienintelį vyrą, šeimos židinį ir vaikus, tuo metu kai ji eikvojama pirmiausiai į kūną, geidulius. O tie kurie ir sutiktų su tokiomis kurti šeimą, didelis šansas kad ji subyrės, nes santykių prioritetinis objektas buvo kūnas. Jei tokia moteris kuria savo šeimą, jos kekšiškas elgesys naikina ne tik ją, bet ir jos vaikus pagal karminius dėsnius.

Taip dar yra dėl to, kad kai ji yra iššvaisčiusi savo energiją geiduliams, chaotiškiems santykiams, jos vaikai taip pat perims jos “iššvaistymą”. Taip kaip ir iš tuščių kišenių neduosi to ko negali duoti, taip ir motina neduos savo vaikams to ko ji neturi – iš to ir kyla vaikų nesėkmės, ligos ir neigiamos susinaikinimo programos kaip “dosnus” mamos paveldas. Svarbu paminėti ir tai kad būtent mama su savo vaiku turi stipresnį negu tėvo energetinį ryšį.

Toks posakis kad “esi seksuali”, išverčiant pasąmoninio poveikio požiūriu, iš tikrųjų reikštų “esi tinkama savęs ir savo vaikų susinaikinimui”. Patrauklumas ir seksualumas yra ne tas pats. Seksualumas – dėmesio nukreipimas link gyvuliškųjų instinktų, kas iš esmės neturi nieko bendra nei su tikrąja meile, nei su turinčius tvirtą pamatą santykiais. Tikras moteriškumas ir jo grožis turi būti orientuojamas į aukštus jausmus.

Moteris.jpg

Moters tyrumas iki santuokos – dogma?

Per šiuolaikinius kuriamus stereotipus, kuriuos formuoja išoriniai iškreiptų vertybių ir elgesio normų mados standartai, vienokie ar kitokie elgesio motyvai dažnai paaiškinami šiuolaikiškumo idėjos pritempimu – kaip elgtis yra šiuolaikiška o kaip ne. Tokiu atveju kai kuriems priimta manyti jog partnerių kiekis iki vestuvių yra tiesiog religinis dogmatizmas, arba šiaip tik įsitikinimas.

Tačiau kad visą tai suvokti, reikėtų į šį reiškinį pažvelgti ne per dogmatiškumo, o per pasekmės priežasties dėsnio prizmės perspektyvą.
Kuo daugiau moteris turi lytinių santykių su skirtingais partneriais net nepriklausomai nuo to ar jie bus prieš santuoką ar po jos, visais atvejais moteris išdalina ir išeikvoja savo gyvybinę moterišką energiją, patapdama tarsi išspausta citrina.

Moteriai pagal savo prigimtį energija yra reikalinga tam kad pripildyti ja savo vienintelį vyrą, pripildyti ja savo vaikus per motinystę, kurti namo židinio jaukumą ir psichoemocinę atmosferą. Per chaotiškus ir nepastovius santykius moteris to netenka.
Verta paminėti ir tai, kad po skirtingo partnerio yra paliekami DNR pėdsakai, įtakojantys genetinį chromosomų grandinės kitimą.

Tokiu atveju galima sakyti kad kuo daugiau yra partnerių, tuo daugiau moters kūnas kaip indas prisipildo genetinių teršalų ir šiukšlių.
Kokį automobilį labiau norėtųsi pirkti, ar tą kuris turėtų apie 10 savininkų, ar tą kuris būtų naujas arba turėtų tik tai vieną savininką? Žinoma moteris ne daiktas, bet principas galioja tas pats ir su ja – skirtumas tas, kad pirmuoju atveju nusidėvėjimas mechaninis, antruoju – dvasinis, psichoenergetinis.

Tikroji reikalavimo išsaugoti skaistybę iki santuokos reikšmė

Tikroji reikalavimo išsaugoti skaistybę iki santuokos reikšmė slypi ne fiziniame mergystės plėvės nepažeistume, o tame, kad dėl to neigiama moters karma negali paveikti santuokinės sąjungos. Vyrui tai reiškia pasitikėjimą, kad jam neteks nešti sunkios naštos – pražūtingos kitų vyrų karmos. Būtų įdomu išnagrinėti, kas vyksta, kai kalbama apie prostituciją. Prostitutė sugeria magnetizmą, kurį skleidžia daugybė vyrų, iš esmės naudojančių ją kaip pamazgų kibirą ir leidžiančių reikštis žemiausiems savo troškimams ir grubiems, nesveikiems instinktams. Priimdama tokią daugybę vibracijų, jos siela formuojasi iš beribės daugybės elementų, kol galiausiai visiškai praranda savo asmenines ypatybes – tai pastebi visi, nepaisant to, kaip patraukliai išoriškai atrodo tokia moteris. Prostitutė yra žemiausiame žmogiškų vertybių hierarchijos lygmenyje, bet ir dėl jos yra viltis išsigelbėti – ją gali išgelbėti vyras, kuris nuoširdžiai ją pamils ir išlaisvins.

Michail Kn


Patiko? Pasidalinkite!