bukimevieningi.lt

Naujienos, žinios ir informacija iš viso pasaulio. Būkime vieningi Youtube, Vaidas Žemaitis, Pranešame apie tai, ką kiti nutyli

Naujienos, Politika

Ingrida Šimonytė kažkada mus laikė bukapročiais ir debilais, o kaip dabar?

Patiko? Pasidalinkite!

LRS narys Dainius Kepenis pasidalino nemalonia žinia, rašyta prieš keturis metus socialiniame tinkle dabartinės LR Premjerės Ingridos Šimonytės:

Lizingo pagrindu premjere esanti Ingrida Šimonytė supranta, kad konservatorius pastoviai renka apie 20 proc. arba 2 iš 10 žmonių, tad šiuo įrašu ji ką tik ant trijų raidžių pasiuntė ne tik visus atsakingus, savo sveikata ir šalimi besirūpinančius žmones, bet ir kolegas iš Laisvės partijos, Liberalų ir panašiai… Turime tokią PIŠ, kokią turime…

Gali būti 1 asmuo ir tekstas vaizdas

Politikos apžvalgininkas Marius Jonaitis rašo:

Taip prieš keturis metus pasisakė būsimoji Premjerė Ingrida Šimonytė (PIŠ). Manau tai puikiai paaiškina kodėl viskas yra taip kaip yra. Jie daugumą žmonių laiko elementariais debilais, o debilai juk nėra pajėgūs savarankiškai priimti sprendimus, tad juos reikia kontroliuoti. Už juos viską nuspręsti. Tad marš atkišti petį už laisvę!
Vaidas Žemaitis Lekstutis:

“Šita Landsbergių režimo atstovė visada buvo labai žemo intelekto, ji tokia ir liko. Skirtumas tik tas, kad tapusi premjere, ji iš visų jėgų stengiasi neparodyti savo sugedusio vidaus ir dantis sukandusi vaidina intelektualią. Atsiminkime ir kitus šios Landsbergių režimo atstovės pasisakymus”

Pabaigai dar keletas Ingridos “perliukų”:

…principų apšikimas…

…nes daugiau išbezdėt – ne jo galioms…

…atsiminė numirėlis perst…

…kokia bitch yra karma…

…Seimo beždžionėlei…

…per tokius kretinus…

…tuščiagalvė ir tuščiagarbė valstiečių rinkimų komisijos pirmininkė…

…duot į snukį kam nors?’…

…tiems, kas šįryt dar nevėmė- lizinginė diarėja iš po plintuso…

Tačiau Ingrida yra savikritiška (tai tikras pliusas) ir kartais netgi bando atsiprašyti. Štai pora jos frazių ir bandymų sušvelninti visiems gerai žinomą “santechnikų reikalą:

…Na, bet jeigu kažką tai įžeidė, tuomet, žinoma, atsiprašau…

…Kartais mano šmaikštavimai apšmaikštauja mane pačią…


Patiko? Pasidalinkite!

2 komentarai “Ingrida Šimonytė kažkada mus laikė bukapročiais ir debilais, o kaip dabar?

  1. Pagaliau as supratau kodel ji taip stengiasi kad kuo maziau patektu pinigu i biudzeta.Nes jos sakinyje 10 zmoniu is 8, akyvaizdus teiginys kad 10 yra maziau nei 8, va cia tai ekonomika ,matyt kad issilavinusi persona, net viena knyga gyvenime perskaicius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *