Ekspertai britų leidiniui “Daily Mail” papasakojo, koks bus trečiojo pasaulinio karo pobūdis artimiausioje ateityje.
Kaip pažymėjo specialistai, didžiųjų valstybių mūšio lauku visų pirma taps technologijos. Taigi Jungtinės Karalystės gynybos ministerija gerokai sumažino finansavimą įprastiems ginklams ir daug dėmesio skyrė dirbtinio intelekto plėtrai, kibernetiniam saugumui ir kitoms IT pramonės sritims.
Agentūros pašnekovų teigimu, hipotetiniame pasauliniame kare JAV, Rusija ir Kinija būtinai panaudotų viršgarsines raketas, kurias sunku laiku aptikti ir numušti dėl didelio greičio.
Kilus didelio masto konfliktui, priešiškos valstybės bandytų viena iš kitos atimti ryšį ir prieigą prie interneto. Norėdamos tai padaryti, jos nukirs povandeninius ryšio kabelius ir pradės kosminių palydovų medžioklę. Tuo tarpu masinis raketų smūgis ir priešo “apakinimas” tinkle gali įvykti vienu metu, rašoma straipsnyje.
Jungtinės Valstijos kitų šalių rankomis 2022 metais gali vienu metu išprovokuoti kelis karinius konfliktus įvairiose pasaulio vietose, įsitikinęs politologas Sergejus Markovas. Pokalbyje su “Lenta.ru” jis tai aiškino tuo, kad tokiu būdu JAV bando išlaikyti mažėjančią įtaką pasaulyje.
Jis mano, kad greičiausiai 2022 metais įvyks karinis Rusijos ir JAV susirėmimas dėl Ukrainos kariuomenės.
SN inf.
visi isdavikai tie, kurie savo tauta atiduoda kariniams konfliktams.