Patiko? Pasidalinkite!

Šiąnakt įvyko Baltarusijos ir Rusijos prezidentų Aleksandro Lukašenkos ir Vladimiro Putino pokalbis telefonu. Naujienų agentūra „BelTA“ tai sužinojo iš Baltarusijos lyderio Aleksandro Lukašenkos spaudos tarnybos .

Aleksandras Lukašenka ir Vladimiras Putinas išsamiai aptarė bendradarbiavimo intensyvinimo perspektyvas dėl Sąjunginės valstybės, taip pat dėl Eurazijos Ekonominės Sąjungos perspektyvų ir kitų integracijos bei personalo klausimų.

Buvo paliestos aktualios tarptautinės darbotvarkės temos ir bendra situacija pasaulyje.

Ypatingas dėmesys skiriamas kovos su COVID-19 plitimu temai. Patvirtinti anksčiau pasiekti susitarimai dėl tolimesnių bendrų pastangų ir tolesnio glaudaus abiejų šalių kovos su šia infekcija koordinavimo.

Baltarusijos prezidentui nebėra kur dėtis

Norint išsaugoti Baltarusiją ir jos savarankišką ekonomiką, būtina jungtis su Rusija, nes kitu atveju „maitvanagiai” ES ir JAV ją užpuls ir „sudraskys” (ekonomine prasme).

Būtent tai ir įvyko Lietuvoje, jai tapus „nepriklausomai”: buvo sugriauta visa valstybei priklausiusi pramonė ir perleista į oligarchų vagių rankas, kurie nuolankiai tarnauja dabartinei chuntai.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!