Patiko? Pasidalinkite!

Mažeikių rajono savivaldybė, visiškai nekreipdama dėmesio į LR Seimo narių reikalavimus, ir toliau palaiko ryšius su komunistine Kinija

Seimo „Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų“ frakcijos nariai Žygimantas Pavilionis, Audronius Ažubalis ir Emanuelis Zingeris mato pavojų “didėjančioje priklausomybėje nuo humanitarinės pagalbos“, kurią Kinija teikia Lietuvai.

Liepos 1 d., trečiadienį, Mažeikių rajono savivaldybę (toliau – Savivaldybė) pasiekė siuntinys – 6 dėžės, kuriose 3 tūkst. vienkartinių kaukių ir 200 apsauginių kostiumų. Šią paramą atsiuntė Kinijos Anšano miesto savivaldybė.

Siuntą priėmė ir galimiems parteriams dėkojo Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, mero patarėjas Virgilijus Radvilas ir Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė. Praėjusių metų rudenį Savivaldybė užmezgė ryšius su šiuo miestu ir planavo tapti miestais-partneriais.

Prasidėjus koronaviruso pandemijai, planai atidėti vėlesniam laikui, tačiau draugiški santykiai nenutrūko – Anšano miesto vadovai domisi situacija Lietuvoje ir pasiūlė pagalbą, – rašoma savivaldybės pranešime.

Lina Rimkienė Ingrida Šimonytė
facebook.com/ Ingrida Šimonytė ir Lina Rimkienė

Mažeikių rajono savivaldybėje kažkokia netvarka. Mero pavaduotojai, landsbergistei  Rimai Rimkienei reikėtų dėti didžiulį minusą už tai, kad pražiopsojo, arba sąmoningai nesustabdė Lietuvai “žalingos” veiklos. O gal Rimkienė jau pakeitė politines pažiūras ir Kinija jos visai nepuola? Lina, kaip čia taip nutiko – kur Jūsų griežtas “NE Kinijai”?!!!

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!