Patiko? Pasidalinkite!

Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad JAV grasinimas sankcijomis, dėl “Nord Stream-2”, neatitinka Vikietijos teisės suvokimo. Vokietijos vyriausybės vadovė taip pat pažadėjo pasiekti, kad projektas būtų visiškai įgyvendintas

Vokietija mano, kad JAV sankcijos dujotiekiui kelia pavojų 12 milijardų eurų siekiančioms Europos investicijoms, taip pat Europos infrastruktūrai ir energetiniam saugumui.

Be to, jos gali atimti iš vartotojų galimybę sutaupyti iki 4 milijardų eurų per metus. Vokietija paskelbė, kad JAV bandymas priversti ją ir jos partnerius atsisakyti projekto — šalies suvereniteto pažeidimas, ir pažadėjo apsvarstyti galimybę įvesti JAV griežtas atsakomąsias sankcijas, jei tęsis spaudimas dėl  “Nord Stream-2”.

Nord Stream 2 sankcijos vokietija

Anksčiau JAV Senatas į gynybos biudžeto projektą įtraukė papildomas sankcijas prieš “Nord Stream-2”.”Nord Stream-2″ projektas apima 55 milijardų kubinių metrų pajėgumų per metus dujotiekio tiesimą nuo Rusijos pakrantės per Baltijos jūrą iki Vokietijos. Jį įgyvendina “Nord Stream 2 AG” su viena akcininke — “Gazprom”.

SN inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!