Patiko? Pasidalinkite!

Kaip padaryti, kad kuo daugiau žmonių sužinotų ir balsuotų už Vėgėlę? Pareklamuoti per patikimiausią faktčekerių platformą – Delfi. Kaip manote, ar gerb. profesoriui, intelektualui Eduardui Vaitkui leistų transliuoti laidą Delfyje? Štai jums ir atsakymas.

Vaizdo įraše žemiau – Vaido Žemaičio komentaras apie tai, kam tarnauja Rūta Janutienė, reklamuodama Vėgėlę.

Prezidento rinkimų karštinė jau įsibėgėjo. “Buvęs” ilgametis konservatorių partijos narys ir ištikimas Vytauto Landsbergio tarnas, o dabar besantis Petro Gražulio patarėjas Naglis Puteikis jau “nusiplovė” visas savo praeities dėmes. Jis jau pamiršo kaip jo partija plėšė ir griovė Lietuvą, o jis ir pats tame dalyvavo bei ilgus metus tam pritarė. Ir staiga jis tapo opozicionieriumi! Tokia pat opozicioniere dedasi ir ilgametė sorošinių televizijos kanalų vedėja Rūta Janutienė, kuri į savo laidas kviečiasi teistus už korupciją ir prie lovio buvusius politikus. Šį kartą šie du “opozicionieriai” ėmėsi dergti Eduardą Vaitkų ir abu pradėjo liaupsinti sisteminį Igną Vėgėlę (Ignas Vėgėlė – kas jis?)

Kodėl Janutienės (OpTV) “VŠĮ Nataiva” nėra uždarinėjamos banko sąskaitos? Tarkime, Ekspertai.eu, musutv.lt ir kitoms opozicinėms žiniasklaidos priemonėms bankai uždarinėja sąskaitas…

SK inf.


Patiko? Pasidalinkite!