Patiko? Pasidalinkite!

Ketvirtadienio rytą Joniškyje per daugiabučio langą mįslingomis aplinkybėmis iškrito keturiolikmetė mergina. Aiškinantis įvykį policija sulaikė keturis narkotikų turėjusius vaikinus

Pasak Šiaulių apskrities policijos, pro Draugystės gatvėje esančio daugiabučio namo penkto aukšto langą nepilnametė iškrito apie 6 valandą ryte.

Dėl patirtų daugybinių sužalojimų ji nuvežta į Respublikinę Šiaulių ligoninę ir paguldyta į Vaikų intensyvios terapijos skyrių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas LR BK 138 straipsnis dėl NESUNKUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS!!!

Policijos pranešimas:

Birželio 11 d., apie 05.40 val., Joniškyje, Draugystės g., iš daugiabučio namo penkto aukšto iškrito keturiolikmetė, kuri dėl politraumos išvežta į Šiaulių ligoninę. Įvykio vietos apžiūros metu, bute rastas plastikinis maišelis su 7 vnt. folijos gniužulėlių, kuriuose – augalinės kilmės, galimai narkotinė medžiaga. Sulaikyti ir į areštinę uždaryti du įtariamieji – gimę 2001 m.

Anot policijos, visiems sulaikytiesiems buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Neretai girdime terminą politrauma, tačiau tai nėra vien tik kelių kaulų, pavyzdžiui abiejų kulkšnelių lūžimas. Politrauma – medicinos terminas, apibūdinantis sunkius dviejų ar daugiau organizmo sistemų sužalojimus, kai pacientui, pavyzdžiui sužalota galva, plaučiai, blužnis ir lūžę kaulai. Tokiais atvejais neretai prireikia sudėtingos operacijos ir ilgalaikės reabilitacijos. Šių traumų pasekmės – fiziniai, psichologiniai, psichosocialiniai sutrikimai, dėl kurių asmenys tampa neįgalūs.

Galimai per langą iškritusi mergina buvo apsvaiginta narkotinėmis medžiagomis, o gal būt net ir išmesta, visam gyvenimui gali likti invalidė. O gal ją bandė išprievartauti, nes šiaip vaikai per langus nešokinėja. Ir štai, policija pradeda tyrimą pritaikant LR BK 138 straipsnį dėl NESUNKUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS!!!

Kada Lietuva pradės gerbti savo suluošintus ir sužalotus vaikus, o ne atiminėti juos už beržinės košės davimą?!!!

Papildyta 16:39

Tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėję policijos pareigūnai nustatė, kad bute, iš kurio iškrito mergina, tą naktį buvo girtaujama.

Atvykus policijos pareigūnams, aštuoniolikmetis buto šeimininkas, kurio mama išvykusi į užsienį, buvo rastas pas draugus.

Apžiūrėję butą, pareigūnai aptiko maišelį su septyniais folijos ritinėliais, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga – marihuana.

Buto šeimininkas ir dar vienas devyniolikmetis buvo uždarytas į areštinę.

Policijos pareigūnams beieškant aštuoniolikmečio, taip pat buvo sulaikytas ir dar vienas jo bendraamžis. Vienoje Žemaičių gatvės laiptinėje sustabdytas vaikinas elgėsi neadekvačiai ir kalbėjo nerišliai, todėl buvo nugabentas į policijos komisariatą.

Komisariate jį apžiūrint, apatiniuose drabužiuose buvo rasta 12 paketėlių, įtariama, taip pat su marihuana.

Ta pačiame Žemaičių gatvės name pareigūnai užėjo ir į dar vieną butą. Jame policininkai rado 147, kaip įtariama, psichotropines tabletes bei du paketėlius su, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Pasidalinkite kas galite šia informacija, apie tai turi sužinoti kuo daugiau žmonių.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!