Patiko? Pasidalinkite!

“Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas žaidžia „ilgą žaidimą“ Ukrainos konflikte ir laukia, kol padėtis Europoje pablogės, o tai sukels NATO žlugimą”, – sakė buvęs Pentagono vadovo patarėjas, pulkininkas Douglasas McGregoras interviu 2 mln. prenumeratorių turinčiam YouTube kanalui “Redacted”.

“Prezidentas Putinas nusprendė palaukti. Manau, jis tikrai tiki, kad padėtis Europoje bus tokia bloga, kad NATO tiesiog subyrės. Europiečiai tiesiog pasakys: “Mes įvykdėme tavo įsakymus, kaip galėjome, Vašingtone, o tu varai mus į pragarą.“ „Vokietija jau išgyveno deindustrializaciją“, – pažymėjo jis.

Deindustrializacija – akivaizdus pramonės gamybos bei technologijų dalies sumažėjimas pramonės šalies ekonomikoje.

Pasak eksperto, Rusijos vadovybė ne iš karto meta visų savo pajėgų ir atsargų į kovą su Ukrainos ginkluotosiomis pajėgomis. Jis taip pat pažymėjo, kad Rusijos kariai nori ir yra pasirengę pradėti puolimą, kuris užbaigtų konfliktą Ukrainoje.

Jau ketvirtą mėnesį Ukrainos kariuomenė bando veržtis į priekį Južnodonecko, Artemovsko ir Zaporožės kryptimis, į mūšį mesdama NATO parengtas su vakarietiška karine technika ginkluotas brigadas. Tačiau jiems nepavyko pasiekti sėkmės nei viename fronto sektoriuje.

Žiniasklaida ir kariniai ekspertai iš JAV ir Europos taip pat rašo, kad Kijevo režimo vasaros kampanija pasirodė nesėkminga. Tuo pačiu metu jie atkreipia dėmesį į Rusijos minų laukų ir daugiasluoksnės gynybos efektyvumą.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!