Patiko? Pasidalinkite!

Ekonominiame JAV – Kinijos kare pirmą kovą pralaimėjo Kinija. JAV kirto per Kinijos „Huawei“. JAV valdomos kompanijos , tokios kaip „Google“ (Android)  nutraukia aptarnavimą, bendradarbiavimą stabdo ir „Intel“ bei „Qualcomm“.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „huawei products“

“Huawei” yra viena iš Kinijos tarptautinių telekomunikacijų įrangos ir buitinės technikos ir elektronikos gamintojas. Kompanijos bendrasis turtas KN ¥ 665,792 mlrd.USD 97,109 mlrd  (2018 m.).

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „newest huawei phones“

„Microsoft“ apie bendradarbiavimo su „Huawei“ bendradarbiavimo sustabdymą neskelbia. „Microsoft“ yra JAV kompanija, nebūtų nieko keisto, jei tai nutiktų, rašo „The Verge“.

Donaldo Trumpo administracija pranešė, kad „Huawei“ įtraukė į juodąjį prekybos sąrašą.

Pirmadienio „Huawei“ kompanijos pranešimas:

„Huawei“ labai prisidėjo prie „Android“ kūrimo ir augimo visame pasaulyje. Būdami vienu pagrindinių „Android“ pasaulinių partnerių, mes glaudžiai bendradarbiavome su atviro kodo platforma, kad sukurtume ekosistemą, kuri būtų naudinga tiek vartotojams, tiek pramonei. „Huawei“ ir toliau teiks saugumo atnaujinimus ir palaikymą visiems esamiems „Huawei“ ir „Honor“ išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams – tiek parduotiems, tiek dar tik laukiantiems sandėliuose visame pasaulyje. Mes ir toliau kursime saugią ir tvarią programinės įrangos ekosistemą – kad galėtume suteikti geriausią patirtį visiems vartotojams visame pasaulyje.

Laukiame Lietuvos valdžios Lino Linkevičiaus, Lauryno Kasčiūno, Audroniaus Ažubalio, Rasos Juknevičienės ir kitų JAV draugų pranešimų, dėl apribojimo “Huawei” pardavimų Lietuvoje, jie tikrai bus…  JAV 1 : 0 Kinija. Laukite tęsinio.

Parengta pagal „Reuters“, „Bloomberg“, „The Verge“ inf.


Patiko? Pasidalinkite!