Patiko? Pasidalinkite!

Žiniasklaida šią savaitę pranešė, kad į Baltarusiją netrukus turėtų atvykti JAV prezidento Donaldo Trampo patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Džonas Boltonas.

Naujausiomis žiniomis, Baltarusijos klausimu buvo surengtas slaptas pasitarimas prezidentūroje. Slaptame susitikime, kuris vyko prezidento iniciatyva dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir politologai. Tarp jų gerai žinomi rusofobai ir JAV „patarnautojai”, kaip Giedrius Česnakas, Kęstutis Girnius, Juljanas Jachovičius, Tomas Janeliūnas, Laurynas Jonavičius, Vytis Jurkonis, Linas Kojala ir Andžejus Pukšto.

Galime, tik spėlioti kas buvo aptarinėjama susitikime ir kokie buvo dėliojami politiniai ėjimai. Pagal surinktą komandą, matosi, kad draugyste „nekvepia” ir bus bandoma palaužti A. Lukašenką „atsijungti” nuo Rusijos, jam į tai mainais kąžką naudingo pasiūlius.

Neužilgo pamatysime, ar A.Lukašenka susigundys JAV ir jų vasalų vilionėms. „Būkime vieningi” – mano, kad A. Lukašenka nepasiduos vilionėms ir išliks ištikimas sąjungininkas visomis prasmėmis su Rusija. Kitu atveju jis supranta, kad sudarius sutartį su „velniu”, jis kuo greičiau bus „pašalintas” ir jo vietą vakarai pastatsy sau ištikimą vasalą, kaip Lietuvoje.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!