Patiko? Pasidalinkite!

Kaip Rusija rengiasi užpulti Lietuvą, tačiau vis neužpuola, intensyviai girdime nuo 2014 m., kai prasidėjo kruvini įvykiai Ukrainoje.

Taip pat be pertraukos visą tą laiką girdime, kaip Rusija be perstojo Lietuvą atakuoja propagandinėmis-dezinformacinėmis atakomis.

Tačiau tiek ta galima karinė Rusijos invazija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, tiek ir tos propagandinės atakos tėra vienas didelis melas, išsigalvojimas, dezinformacija, siekiant įnešti kuo daugiau sumaišties ir baimės Lietuvos teritorijoje gyvenantiems žmonėms.

Prisidengiant šiuo kasdienio melo srautu kai kam labai patogu nukreipti dėmesį nuo realių problemų ir vykdyti savo juodus darbelius – vogti ir naikinti Lietuvos valstybingumo likučius.

Šį melą skleidžia ne tik nepriklausoma Lietuvos valatkodelfinė žiniasklaida, tačiau ir aukšti politikai. Šį melą skleidžia ir svarbios valstybės institucijos, tame tarpe ir Lietuvos kariuomenė.

Būtent dėl Lietuvos kariuomenės platinamo itin buko ir mažai išradingo melo, ekspertai.eu ruošia ieškinį į teismą, nes tiesiog nėra kito kelio, kaip elgtis su šiais gerai iš valstybės biudžeto apmokamais melagiais ir provokatoriais. Galės parazitai teismuose aiškinti savo tiesas apie pačių kuriamą ir kiekvieną dieną liejamą melą.

Apie tai rugpjūčio 28 d. „Aktualus skambutis“, kuriame kalbėjosi ekspertai.eusteigėjai Šarūnas Puidokas ir Audrius Nakas bei pateikė akivaizdžius pačių šalies tarnybų veikėjų sugalvotus ir platinamus feikus.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!