Patiko? Pasidalinkite!

Pamenate tikrąsias „Dviračio Žynias“? Tai buvo ne laida, o šedevras. Galėdavome juoktis nuo pat pirmųjų kadrų. Tai, žiūrėk, Švancsbergis skuodžia iš seimo į „Humaną“ ką tik atvežtų skudurų įsigyti, tai Liurbis Marazma vien savo gaidžiagyste priverčia raitytis fotelyje. Žodžiu, laida buvo itin puiki.

O vėliau prie valstybės vairo stojosi „laisva“ purvaspjauda, ir jumoro lygis buvo numuštas. Vėliau išnyko tikrasis šmaikštumas. Prie naujojo galima buvo drąsiai pridėti žodelį „pseudo“. Tai toks humoras profanams, kai žvengti pradedama vos palanksčius smilių.

Tašką padėjo kalbininkai, pašalinę iš „Žynių“ ilgąją raidę „y“. Žodžiu, laida buvo kiek įmanoma suspausta geležiniais gniaužtais. Bet Vytautas Šerėnas ją „traukė“ iki paskutinio savo atodūsio.

Dabar gi, regis, ir laidai ateina paskutinioji. Iš jos teliko du sūrpeliai, sugebantys nutraukti tarpusavio dialogą jam vos įpusėjus, ir kažkokios apverktinos scenos. Pažanga bent jau ta, kad Algis Greitai laikomas su apynasriu, tad žaibuoti jam lieka už laidos ribų – konservų terpėje.

Nenoriu būti liūdnu pranašu, todėl pažiūrėkime, kiek ta „zombiakomedija“ dar tęsis?

 Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!