Patiko? Pasidalinkite!

Atėjo Gitanas Nausėda, atėjo nauja tvarka. Žodžio laisvė išjungiama, greituoju būdu

Šį karta “išjungiamas” politikus kritikuojantis ir rašantis aktualias temas prieštaringas –   “Delfi”, “LRytas”, “15min.lt” skleidžiamai informacijai.

Politinis susidorojojims prisidengiant autorinėmis teisėmis. Kažkur tai jau girdėta…

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK), išnagrinėjusi VšĮ „Laisvos visuomenės institutas“ (toliau – LVI) prašymą, 2019 m. rugpjūčio 28 d. posėdyje priėmė sprendimą taikyti privalomus nurodymus interneto prieigos paslaugų teikėjams.

LVI prašyme nurodyta, kad interneto svetainėje ldiena.lt neteisėtai be LVI sutikimo skelbiama LVI priklausanti informacinė medžiaga (straipsniai). Interneto svetainės ldiena.lt administratoriai nėra pasirašę bendradarbiavimo sutarties, kurios pagrindu LVI suteiktų teisę viešai skelbti interneto portale laisvavisuomene.lt. esamą informaciją. Prašyme nurodyti 37 neteisėtai atgaminti ir viešai paskelbti straipsniai.

LVI kreipėsi į interneto svetainės ldiena.lt administratorių ir prieglobos paslaugų teikėją prašydama pašalinti neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį, tačiau jis buvo toliau neteisėtai viešai skelbiamas.

LRTK priėmė sprendimą nurodyti interneto prieigos paslaugų teikėjams ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šio sprendimo gavimo dienos panaikinti galimybę interneto domeno vardo, identifikuojančio interneto svetainę, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti interneto svetainėje ldiena.lt neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį.

Sprendimas įsigalios jį sankcionavus Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

Paslaugų gavėjai, bandantys prisijungti prie blokuotos interneto svetainės bus nukreipti į LRTK sukurtą informacinį interneto svetainės tinklalapį stop.rtk.lt.

Tokiu pat pagrindu buvo blokuota svetainė sputniknews.lt.

“Būkime vieningi”, taip pat gavo vieną LRT.lt laišką su reikalaivimu pašalinti vieną lrt.lt straipsnį

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) – valstybei nuosavybės teise priklausanti viešoji įstaiga – nacionalinių radijo ir televizijos programų transliuotojas bei internetinė naujienų tarnyba.

Valstybė nuosavybės teise priklausanti įstaiga, išlaikoma iš mūsų mokesčių mokėtojų pinigų!

LRT grasinimas

O tai kad LRT ruošia reportažus apie “Būkime vieningi” ir vagią iš “Būkime vieningi” vaizdo medžiagą, nesiskaito? Tiek to, pašalinome tą minimą straipsnį, kuris buvo taip pat valstybinės įmonės “Regitra” pranešimas…

Tokios naujienos. Jeigu yra duota “zadanija” išjungti, išjungs! Nepergyvenkite, prisikabinti tikrai ras prie ko.

“Didžiuokimės gyvendami laisvoje ir nuo mūsų nepriklausomoje LIETUVOJE!”

V.Ž.L

Paruošta pagal “BV” ir “lrtk” inf.


Patiko? Pasidalinkite!