Patiko? Pasidalinkite!

Po nepavykusio tiesioginio Venesuelos prezidento Nikolo Maduro nuvertimo, JAV ir toliau elgiasi kaip Hitlerinė Vokietija, o Europa, ne tai, kad tyli, bet dar ir palaiko šitokį rėžimą.

JAV prezidento Donaldo Trampo patarėjas Johnas Boltonas patarė Venesuelos prezidentui Nikolas Madurui kuo greičiau atsistatydinti ir pasitraukti iš šalies.

“Linkiu Nicolas Maduro ir jo vyriausiam patarėjui ramų išėjimą į pensiją, gyventi gražiame paplūdimyje atokiau nuo Venesuelos, jie turėtų prašyti amnestijos (save pasiskelbusio apsišaukėlio) prezidento Guaido ir tai padaryti kuo anksčiau, tuo geriau ..”

Tarkime Lietuvoje vyksta Prezidento rinkimai ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas prieš rinkimus pasako, kad turi laimėti Skvernelis. Jeigu laimi kitas kandidatas, tuoj pat organizuoja Lietuvoje politinį perversmą ir neramumus. O Putino patarėjai “Twirteriuose” ragintų laimėjusį su savo patarėjais kuo greičiau palikti savo šalį….

Tai būtų pasaulio pabaiga ir politinis “bezpridielas”, Europa su JAV (ir savo vasalėmis), turbūt paspringtų iš žviegimo ir klykimo per visus įmanomus ruporus.

O JAV kažkodėl gali tai daryti. KODĖL?! Kodėl niekas jų nestabdo apart Kinijos, Rusijos ir dar kelių šalių? Ogi todėl, kad visi pavirto į nieką!

Viena laimė Lietuvai, kad neturime naftos…

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!