Patiko? Pasidalinkite!

Justė Arlauskaitė – Jazzu po socialinių tinklų šou, kai Youtube paskiroje, galimai komentatorius pasivadinęs jo vardu prirašė visokiausių nešvankių komentarų, M.A.M.A apdovanojimų ceremonijos metu rėžė taikos kalbą.

Komentaras Jazzu vardu iš Youtube.com:

„Ne kiekvienam zmogui matyti si auksciausio lygio video. Daugiausia komentuoja neissilavinę prasciokai, alkoholikai, buduliai, tarakonai, begemotai, ziurkės ir kiti gyviai, kuriems be sansu suprasti meno reiksme“

M.A.M.A apdovanojimų metu, Jazzu „pasitvarkiusi plaukus“, bandė pademonstruoti gerumą ir rėžė nerepetuotą gerumo kalbą. Jos demonstruojamu gerumu patikėjo ne visi, todėl ir vėl socialiniuose tinkluose pasklido visokių nuomonių ir, net apie galimus įtarimus, jok ji svaiginasi narkotinėms medžiagoms.

Įtarimai dėl Jazzu nuoširdumo kilo tada, kai socialiniame tinkle Facebook, vienas iš vartotojų, atsiuntė Jazzu susirašinėjimą, kuriame ji savo kritikus išvadina mazapimpiais kaimieciais impotentais ir tai aiškiai matosi, kad naudojamas tas pats leksikonas ir rašyba.

Dar didesnio pasipiktinimą sukėlė jos naujausias vaizdo klipas, kuriame moterys tampomos už pavadėlių kaip gyvuliai. Šitokios „kultūros“ reklamavimas lietuvaičiams yra dar per ankstyvas. Lietuva dar nepasivijo vakarų iškrypeliškos kultūros lygio, todėl ir susilaukiama, tiek daug kritikos.

 

Kaip matysite sekančiame vaizdo siužete, kaip Jazzu giriasi apie dideles peržiūras, tai tėra eilinis maustymas tų, kurie apie peržiūras ir jų skaičius nieko neišmano. Youtube peržiūrų skaičių laisvai kalima nusipirkti, tarkim 20 tūkst. peržiūrų kainuoja 80 JAV dolerių. Ką galimai daro ir skandalingasis Tapinas.

 

Kodėl mes tai viešiname?

Todėl, kad mūsų ir jūsų vaikai mato šiuos vaizdo klipus kai moterys tampomos už pavadėlių ir viešus komentarus socialiniuose tinkluose. Žinoma, galime savus uždaryti ir uždrausti kompiuterius, bei visus apdovanojimus, bet tada Šakalienė prisistatys su kita iškrypelių gauja ir atims vaikus.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!