Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos teritorijos administratoriai ir jų nepriklausoma žiniasklaida dvejus metus iš eilės aiškino, kodėl būtina dėvėti veido kaukes, saugantis nuo koronaviruso.

Nepaklusnieji, kurie nedėvėdavo veido kaukių, būdavo baudžiami solidžiomis baudomis ir vadinami įvairiais Landsbergių bendruomenės mėgiamais žeminančiais apibūdinimais.

O čia tik keli keli pavyzdžiai begalės propagandinės informacijos apie veido kaukes. Dėvėti veido kaukes ragino usonių, čiaplinskų, žvirblienių, striogų, šakalienių, zemlių-balevičių, garbačiauskaičių-budrienių ir panašių personų gausi brigada su visais kitais aktyvistais, kurie tik netingėjo tai daryti:
Ką jau kalbėti apie valstybės lyderį Gitaną Nausėdą, kuris rengė legendines fotosesijas, kur vienas sėdėdamas darbo kabinete dėvi respiratorių ir užsimaukšlinęs pirštines kuria Gerovės valstybę, kalbėdamas telefonu priešais monitoriaus ekraną:

Bet kokia informacija, kuri keldavo abejones dėl būtinumo visiems dėvėti veido kaukes net lauke, būdavo blokuojama ir trinama.

Štai pavyzdžiui video „Valstybinis transliuotojas sako daug netiesos apie veido kaukes“, kuriame demonstruojamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamo valstybinio transliuotojo skleidžiamas melas ir užfiksuotas nedidelis ir paprastas eksperimentas apie veido kaukių žalą, youtube platformoje (už kurios cenzūra Lietuvoje yra atsakingas Andriaus Kubiliaus sūnus Vytautas Kubilius) buvo panaikintas, matyti jį galima pagrindiniame „PressJazz TV“ vaizdo įrašų sandėlyje galima čia:

O dabar pasirodė informacija, kad visa ta isterija dėl būtinybės visur dėvėti veido kaukes, greičiausiai mažai kuo susijusi su siekiu apsaugoti žmonių sveikatą. Greičiau atvirkščiai – kaukės tik galėjo prisidėti prie didesnės mirčių statistikos.

Apie tai daugiau birželio 8 d. „PressJazz TV“ laidoje „2K+“ papasakojo prof. hematologas Eduardas Vaitkus:

(Tyrimas apie kurį mini E. Vaitkus šioje nuorodoje – „Correlation Between Mask Compliance and COVID-19 Outcomes in Europe“)

Keli susiję:

Video „Apie veido kaukių naudą nėščiosioms, vaikams ir mums visiems – mokslas ir istorija“

Video „Grafiškai apie akivaizdžią privalomų veido kaukių NAUDĄ“

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!