Patiko? Pasidalinkite!

Šis klausimas buvo išduotas Ošo daugmaž prieš 40 metų AIDS plitimo periodu

Jūs užduodate neteisingą klausimą, Ošo atsakė: teisingas klausimas turėtų būti: kaip išvengti baimės numirti nuo epidemijos (pandemijos)? Kadangi išvengti viruso yra labai lengva, labai sunku yra išvengti baimės tavyje ir pasaulyje. Žmonių nuo šios baimės numirs daugiau negu nuo epidemijos (pandemijos). Nėra šiame pasaulyje pavojingesnio viruso nei baimė. Suvokite šią baimę, arba jūs tapsite jau mirusiu kūnu dar iki jūsų kūno mirties. Su virusu tai neturi nieko bendro. Baisi atmosfera, kurią jūs jaučiate šias momentais – tai kolektyvinė beprotybė… Tai buvo tūkstantį kartų ir tęsis toliau. Ir tęsis toliau tol, kol jūs suvoksite minios ir baimės psichologiją.

Įprastai jūs savo baimę laikote kontrolėje, bet kolektyvinės beprotystės momentu jūsų sąmonė gali visiškai pasimesti. Tu net nesužinosi kada praradai baimės kontrolę. Tuomet baimė gali priversti tave padaryti bet ką. Tokioje situacijoje taipogi galima atimti savo gyvenimą arba gyvenimą iš kitų.

Būkite atidūs. Nežiūrėkite žinių, kurios skatina baimę. Užtenka kalbėti apie epidemiją, kartoti tą patį vėl ir vėl – tai kaip savihipnozė. Baimė – tai tam tikra savihipnozė.

Ši idėja iššauks cheminius pokyčius organizme. Jeigu jūs kartojate tą pačią idėją, vyksta cheminis pokytis, kuris kartais gali būti iki tiek toksiškas, kad gali jus užmušti.

Epidemijos metu energija visame pasaulyje tampa iracionali. Štai taip bet kokiu momentu galima įkristi į juodąją skylę.

Tinkama meditacija tuomet virsta apsaugine aura, į kurią negali įsiskverbti jokia negatyvi energija.

Michail Kn /Ošo/


Patiko? Pasidalinkite!